میبلین به عنوان سخنگوی جهانی از Storm Reid بهره می برد

میبلین نیویورک از بازیگر ، تهیه کننده و تغییر دهنده استورم رید به عنوان جدیدترین سخنگوی جهانی خود استفاده کرده است. رید به عنوان استعدادی دیگر که صدای خود را با جامعه جهانی این برند به اشتراک می گذارد ، به جیجی حدید می پیوندد.

اولین نقش اصلی رید در اقتباس تمام ستاره از چروکی در زمان (2018) و اعتبارات قبلی شامل 12 سال بردگی (2013) ، رها نکن (2019) ، وقتی آنها ما را می بینند (2019) ، شجاع ترین شوالیه (2019) و مرد نامرئی (2020) در مرحله بعدی ، او در این فیلم ها بازی خواهد کرد جوخه خودکشی و یک طرفه و نقش خود را به عنوان جیا در فصل دوم سریال HBO تکرار خواهد کرد رضایت. در کنار مادرش رابین سیمپسون ، رید شرکت تولیدی خود را به نام A Seed & Wings تاسیس کرد و مأموریت و اشتیاق ایجاد یک داستان سرایی اصیل را داشت که تأثیرگذار ، صادقانه باشد و دیدگاه های همه مردم را منعکس کند.

رید از طریق سیستم عامل های مختلف خود و از طریق ابتکار خود بامازینگ ، که هدف آن توانمند سازی و اعتلای نسل بعدی است ، مدافع و تلاش می کند تا تغییرات اجتماعی ایجاد کند. او در مورد موضوعاتی از جمله برابری نژادی ، بهداشت روان ، و فراگیر صحبت می کند. به طور منظم همسویی با پروژه هایی را پشتیبانی می کنید که از این اهداف پشتیبانی می کنند

این روحیه است که میبلین و رید را به هم نزدیک کرده است. “طوفان یک صدای برجسته و تغییر دهنده است.” Trisha Ayyagari ، رئیس برند جهانی ، Maybelline New York Worldwide گفت. وی گفت: “او یک بازیگر زن با استعداد ، یک قهرمان شجاع برابری و انرژی است که هر اتاق را روشن می کند. من همیشه استورم را تحسین می کردم و می دانستم که او می تواند به یک برند بزرگ Maybelline اضافه شود.

Reid می تواند همراه با Maybelline تغییرات بیشتری را در دلایلی ایجاد کند که بیشتر مورد توجه مصرف کننده برند است. رید صدای خود را به ابتکار Maybelline Brave Together در حمایت از اضطراب و افسردگی و ادامه کار تنوع مارک وام می دهد.

رید اظهار داشت: “مایبلین از زمانی که من به خاطر می آورم در خانواده من بوده است.” “من مشتاقانه منتظر این فصل جدید با Maybelline هستم که در آن قادر خواهم بود از طریق کار با مارک خود از صدایم برای حمایت از زنان جوان و نسل خود استفاده کنم.”

Reid چهره جدیدی از حق رای دادن Fit Me Maybelline خواهد بود که تابستان امسال ارائه می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>