مکمل های سلامتی BellaBiotics سلامتی پوست را تقویت می کنند

نام تجاری Indie Wellness BellaBiotics یک مکمل جدید برای مراقبت از پوست به محصولات خود اضافه می کند. این کپسول های زیبایی که توسط دکتر کلیان پتروچی ، پزشک طبیعی و مشاور تغذیه معتبر با بیش از 20 سال تجربه بالینی تولید شده است ، از چهار ماده اصلی تشکیل شده است که از نظر بالینی مورد آزمایش قرار گرفته اند و همه گیاه خوار هستند. در واقع ، اجزای سازنده با هم کار می کنند تا اتصال روده و پوست شما را به طور یکپارچه تقویت کنند.
BellaBiotics دارای دو پروبیوتیک “نیروگاه” (Lactobacillus paracasei و Lactococcus lactis) ، نعناع کره ای و پوست است. مخلوط “زیبایی از درون” میوه ها و سبزیجات غنی از عناصر گیاهی ، از نظر بالینی نشان داده شده است که Dermaval به شما در حفظ سطح سالم کلاژن و الاستین کمک می کند.

دکتر پتروچی پزشک معروف افراد مشهور در نیویورک و لس آنجلس بوده و در زمینه سلامت روده و ضد پیری طبیعی متخصص است. برای اطلاعات بیشتر در مورد زیبایی درون ، به دنبال نسخه ویژه ما در آگوست 2021 باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>