مکمل موی KeraViatin Wellness دارای آنتی اکسیدان برای رشد است

مارک های Atlantic Coast در حال حاضر به دلیل محصول پیشرو رشد مو برای زنان ، Keranique ، در صنعت زیبایی شناخته شده است. محصولات از طریق مراکز فروش مختلف از ایستگاه های رادیویی گرفته تا فروشگاه های اولتا تا کاستکو به فروش می رسند. برای این سال ، این نام تجاری با مکمل جدید بهداشتی مو و پوست سر KeraViatin به زیبایی های غذایی گسترش یافته است. این ترکیبی از ویتامین ها ، مواد معدنی و مواد مغذی از “زیبایی از درون” برای کمک به تقویت مو و حمایت از سلامت پوست سر پشتیبانی می کند ، گفت:.

KeraViatin توسط کورکومین که در ریشه زردچوبه یافت می شود ، یکی از آنتی اکسیدان های قوی و با تحقیقات علمی است. این فرمول منحصر به فرد مملو از برخی از ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی سالم برای تقویت رشد مو – از ریشه تا نوک است.

هیدروکساتون ضد مراقبت از پوست برای مراقبت از پوست Atlantic Coast Brands هنوز پیرو فرقه هیدرولیز است ، یک دو نفره تحت کرم چشم ، فروش خوبی در خرده فروشی هایی مانند Costco. و ، خط جدید رشد موی ضخیم سر آن برای آقایان همچنین با یک سری جدید از مکمل های مو ، Head Rush ، ارتباط خود را گسترش می دهد. مجموعه کامل Thick Head در پایان تابستان گذشته به فهرست زیبایی Ulta اضافه شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>