مکمل موضعی پوست نهایی در چالش نوآوری P&G Ventures است

یک شرکت در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا پشت مکمل موضعی طراحی شده برای افزایش طول عمر پوست در سطح مولکولی ، بهبود سلامت و قدرت پوست ، در میان چهار نامزد نهایی چالش نوآوری P&G Ventures است که در 14 ژوئیه بصورت آنلاین برگزار می شود.

جولیانا کاروالیو ، یکی از بنیانگذاران One Skin ، در این رقابت حضور خواهد یافت. او در برابر NanoSpun Technologies ، یک شرکت در لس آلتوس ، CA ، تولید و تولید بافت های بیولوژیکی فعال برای مراقبت از پوست ، پزشکی و صنعتی ، رقابت خواهد کرد. Ready، Set، Food! ، لس آنجلس ، کالیفرنیا ، که در معرفی زودرس آلرژن متمرکز است. و داروسازی Wellesley ، نیوتاون گرانت ، پنسیلوانیا ، قرصی به نام Nocturol تولید كردند كه برای ایجاد هشتم ساعت محافظت برای افرادی كه از مسافرت های مكرر حمام شبانه رنج می برند ، طراحی شده است.

One Skin یک پپتید اختصاصی ، OS-01 را معرفی می کند که گفته می شود برای جوان سازی پوست در سطح مولکولی و درمان اثرات منفی پیری موثر است.

ثابت شده است که پپتید اختصاصی One Skin باعث جوان سازی پوست در سطح مولکولی می شود.

نامزدهای نهایی می توانند به میزگردی متصل شوند که شامل الكس بتانكورت ، معاون رئیس P&G Ventures باشد. آنو دوگال ، شریک موسس ، صندوق بنیانگذاران زن ؛ مایک جنسن ، SVP R&D ، P&G Ventures ؛ مایکل اولمستد ، مدیر ارشد درآمد ، Plug and Play ؛ و کلارنس ووتن ، بنیانگذار و شریک عمومی ، Revitalize Venture Studio.

برنده جایزه 10،000 دلاری و فرصت ادامه تولید محصول خود را با P&G Ventures دریافت می کند.

P&G Ventures در سال 2015 تاسیس شد ، با کارآفرینان ، مخترعین و شرکتهای نوپا شریک می شود تا محصولات ، مارک ها و مشاغل مصرفی را کشف و ایجاد کند که نیازهای مصرف کننده را در مناطق جدید P&G حل کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>