مکمل جدید مزایای ضد پیری و ضد آفتاب را دارد

Inner Glow Vitamins آنچه را که مکمل ضد پیری چند منظوره و ضد پیری نامیده می شود ، به طور منحصر به فرد تولید کرده است تا از مزایای ضدآفتاب طبیعی و داخلی برخوردار باشد. این مکمل ها ترکیبی از ترکیبات موثری هستند که شکاف بین رویکردهای آلوپاتیک و طبیعی را برای محافظت از پوست از بین می برند.

Inner Glow توسط دکتر پوست نورین گالاریا ، برنده جایزه ، با همکاری یک مربی مشهور جراح پلاستیک ، ساخته شده و مورد آزمایش قرار گرفته است.

Inner Glow در دو فرمول مهندسی شده خاص وجود دارد: سن دفاع ، و مو / پوست / ناخن. فرمولاسیون شامل زردچوبه ، چای سبز ، روغن ماهی ، زنجبیل ، عصاره دانه انگور ، و بلوبری به عنوان آنتی اکسیدان و ضد التهاب ، و همچنین پلی پودیم و پیکنوژنول است.

دکتر گالاریا گفت: “Inner Glow نتیجه تلاش ما برای تهیه محصولات با کیفیت بالا برای پیگیری درمانهای مختلف پوستی بیمارانمان است.” “به جای اینکه لیستی از مکمل های طبیعی را که باید بدنبال آنها باشند به آنها ارائه دهیم ، ما یک ترکیب اختصاصی ایجاد کردیم که همه آن را دارد. هر عنصری که ما در Inner Glow استفاده می کنیم از لحاظ علمی آزمایش شده و اثبات شده است و هیچ محصول دیگری در بازار وجود ندارد هر ماده دارای سابقه طولانی استفاده در صنعت است ، اما ما با افزودن عناصر دیگر مانند پلی پودیم به عنوان ضد آفتاب داخلی ، کاربرد طبیعی آنها را افزایش داده ایم. و تا 72٪ از بیماران ما استفاده از Inner Glow همچنین به دلیل خلوص آنتی اکسیدان های ما ، افزایش چشمگیری در سطح انرژی خود گزارش داده است. “

مارک های دیگری وجود دارد که از طریق یک محصول قابل هضم از آفتاب محافظت می کنند ، اما FDA همیشه تایید نکرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>