موهای آسیب دیده را پس از شنا و موج سواری ترمیم کنید

Divina Salon Solutions محصولات مراقبت از مو و سازگار با موهای شفاف و موی Purf Pool & Surf و نرم کننده مو 65 را ارائه می دهد که برای کمک به محافظت ، ترمیم و احیای مجدد موهایی که به دلیل مواد معدنی و تجمع مواد شیمیایی در اثر شنا در استخرهای کلر شده یا آب نمک آسیب دیده اند ، ساخته شده است.

موهایی که در معرض آب استخر و نمک قرار دارند می توانند از مواد معدنی ، نمک و مواد شیمیایی ناخواسته ای استفاده کنند که مانع از رطوبت رسانی روغنهای طبیعی و محافظت از ساقه مو و خشکی مو می شوند و بر سلامتی ، ظاهر و احساس آن تأثیر می گذارند. موها مبهم تر ، به وضوح کدر می شوند و حتی می توانند تغییر رنگ دهند.

فرمول پایه شامپو Purf Pool & Surf’s یک شامپوی شفاف کننده و شیلات کننده حرفه ای است که معمولاً برای از بین بردن تجمع محصولات یک ظاهر طراحی شده ، خاک و مواد معدنی عمیق ، قبل از خدمات آرایشگاه استفاده می شود.

برای کمک به ترمیم موهای آسیب دیده ، پورف فرمول را با کراتین ، ProVitamin B5 (a / k / a Panthenol DL) و آلوئه ورا تقویت کرد. پروتئین های کراتین 65-95٪ از موهای شما را تشکیل می دهند و از کوتیکول و ساختار داخلی قشر محافظت می کنند. این عوامل پروتئینی می توانند تحت تأثیر گرما ، مواد شیمیایی ، نمک و عوامل محیطی تأثیر منفی گذاشته و حتی از بین بروند. افزودن کراتینه برای کمک به ترمیم موها بسیار مهم است. ProVitamin B5 به جلوگیری از اتلاف رطوبت و صاف شدن کوتیکول هر رشته کمک می کند. Purf همچنین آب آلوئه ورا را اضافه کرد ، یک محافظ طبیعی و آبرسان که حاوی آنزیم های پروتئولیتیک است ، سلولهای مرده پوست را بر روی پوست سر ترمیم می کند و به عنوان یک مرطوب کننده عالی برای مو عمل می کند.

شامپو Purf Pool & Surf برای از بین بردن عناصر مضر و بازیابی موهای نرم و سالم کار می کند. این فرمول حرفه ای برای استفاده روزانه در انواع موها به اندازه کافی ملایم است و برای دستیابی به موهایی کاملاً تمیز ، کاملاً زنده و پررنگ کلید اصلی است.

نرم کننده مرطوب کننده استخر و موی سرخ موهای طبیعی و تحت درمان با رنگ را که در معرض آب کلر و نمک قرار دارند را بیشتر تغذیه ، تقویت و محافظت می کند. این فرمول مرطوب کننده سالن حرفه ای همچنین حاوی آب آلوئه ورا و کراتین و همچنین عواملی است که موها را صاف می کند و به آنها قابلیت شکنندگی ، خاصیت ارتجاعی و درخشندگی می دهد. شیمی دان Purf همچنین عصاره های رزماری و پاپایا را اضافه کرد. این روغنهای اساسی قدرت ، خاصیت ارتجاعی و رشد مجدد مو را بازیابی می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>