مونات مراقبت از پوست مردان را معرفی می کند – HAPPI

از سه ماده ضروری جدید و متمرکز بر پوست رونمایی می کند.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر02.08.21

مونات با سه گانه متمرکز بر نجیب زاده مدرن – مراقبت از پوست مونات برای مردان – مجموعه سه گانه جدیدی از محصولات ضروری با تمرکز بر روی پوست ، مجموعه مراقبت های خود را گسترش داده و در عین حال نتایج ملموس ، استفاده از آن آسان است.

این ژل سبک صورت که به طور خاص برای پوست آقایان ساخته شده ، تمیز و شادابی را ایجاد می کند. پوست احساس نرم و تمیز می کند ، هرگز سفت و خشک نیست. صبح و شب قابل استفاده است.

این اسکراب صورت خامه ای و میکرو لایه بردار پوست را شاداب و بیدار می کند. فرمول ملایم سلول های مرده پوست را از بین می برد در حالی که در مانع ظریف پوست خیلی سخت نیست. از آن برای صاف کردن پوست یا آماده سازی اصلاح استفاده کنید.

مرطوب کننده ای سبک و در عین حال مرطوب ، که برای انسان مدرن طراحی شده است. این فرمول غیر چرب و نرم کننده محافظت بی نظیری در برابر متجاوزان محیطی ایجاد می کند. با جذب سریع ، خنک کننده + آرامش بخش ، این مرطوب کننده باعث می شود پوست در تمام روز مرطوب شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>