موسسه نظافت آمریکایی ایمنی دوران کودکی را ارتقا می دهد

انستیتوی نظافت آمریکا (ACI) به منظور انجام یک هفته گفتگو با هدف جلوگیری از صدمات ناخواسته کودکان ، به صدها نفر از کارشناسان و شرکای برجسته ایمنی در کنوانسیون پیشگیری از آسیب دیدگی کودکان در سراسر جهان (PrevCon) پیوسته است.

ACI بعنوان حامی پلاتین PrevCon 2021 (12 تا 16 ژوئیه) نوآوریهای مربوط به محصول و بسته بندی را که برای کمک به جلوگیری از صدمات ناخواسته کودکان و همچنین ابتکارات اصلی صنعت مانند Packets Up طراحی شده است ، برجسته می کند! پویش. اکنون در نهمین سال فعالیت خود ، Packets Up به رهبری صنعت! تلاش برای کمک به کاهش تعداد قرار گرفتن در معرض ناخواسته بسته های لباسشویی مایع (LLP) در میان کودکان است.

علاوه بر غرفه نمایشگاهی مجازی که در آن ACI درگیر می شود و با شرکت کنندگان در PrevCon ارتباط برقرار می کند ، ACI دو جلسه یادگیری همسالان را برگزار می کند ، “تمیز کردن ایمنی محصول در جهان پس از Covid” جایی که شرکت کنندگان ایده هایی در مورد چگونگی تقویت پیام های ایمنی تمیز کردن محصول و راه های فروش مختلف برای دسترسی به خانواده ها با پیام های ایمنی دارند.

“در ACI ، ما می دانیم که تصادفات در خانه با چه سرعتی ممکن است اتفاق بیفتد و معتقدیم که محافظت در برابر حوادث غیرعمد ، بخشی جدایی ناپذیر از کارهایی است که ما انجام می دهیم. ACI و صنعت محصولات تمیز کننده متعهد به حمایت و آموزش کلیه مصرف کنندگان ، والدین و مراقبان مراقبت از اقدامات مهم پیشگیری از آسیب هستند. ” “ما مشتاقانه دعوت می کنیم تا در PrevCon 2021 با رهبران فضای ایمنی برای ادامه این گفتگوی مهم تشکیل جلسه دهیم.”

برنامه های اصلی ایمنی متمرکز بر کودکان ACI عبارتند از:

  • بسته ها! پویش، که برای آموزش والدین و مراقبان در مورد استفاده صحیح و نگهداری از LLP و سایر پاک کننده های خانگی مشترک کار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت کمپین (packetsup.com) مراجعه کنید یا مکالمه را در شبکه های اجتماعی با استفاده از # PacketsUp دنبال کنید.
  • C is for Clean Toolkit توصیه های قابل فهم در مورد تمیز کردن مراکز مراقبت از کودکان ، مراقبان و والدین را ارائه می دهد. علاوه بر راهنمایی در مورد بهترین روش های ضدعفونی کردن ، تمیز کردن و بهداشت ، این مجموعه همچنین دستورالعمل های کلیدی در مورد ذخیره سازی ایمن محصول را در هنگام حضور کودکان خردسال ارائه می دهد.

گفتگوی پیشگیری از آسیب دیدگی کودکان را در شبکه های اجتماعی در # PrevCon2021 دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>