موسسات علوم و هنرهای آویدا شبکه پردیس ها را گسترش می دهد

موسسات هنری و علوم آودا ، که 18 پردیس مدرسه زیبایی را در 10 ایالت اداره می کند ، با آوردن م theسسه گری مانوئل آودا (GMAI) در سیاتل به خانواده مدارس خود ، در شمال غربی اقیانوس آرام گسترش می یابد.

GMAI در سال 2005 توسط مانوئل بنویچ و گری هاوز فقید تاسیس شد. این اولین موسسه آودا در ساحل غربی بود و هدف آن افزایش سطح آموزش زیبایی بود.

“ما از استقبال از موسسه گری مانوئل آودا به شبکه موسسات علوم و هنرهای آویدا خوشحال هستیم. مأموریت این مدرسه کاملاً با ریشه های قوی نیل در جامعه همسو است و باعث اضافه شدن طبیعی خانواده مدارس خانواده آودا می شود. تیم ما از این فرصت جدید برای گسترش توانایی های ما هیجان زده است ، و شور و شوق را به هدف در ساحل غربی تبدیل می کند. “

موسسه هنر و علوم آویدا در چندین ایالت فعالیت می کند: نیویورک ، ویرجینیا ، کارولینای شمالی ، جورجیا ، آلاباما ، تنسی ، لوئیزیانا ، تگزاس ، مینه سوتا و واشنگتن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>