مواد برتر از تیم فروش فنی اوبراین استقبال می کنند

Superior Materials Inc شرکت اسکات اوبراین را به تیم فروش فنی خود اضافه کرد. او به عنوان مدیر حساب منطقه ای Midwest مسئول جنوب اوهایو ، کنتاکی ، ویرجینیای غربی ، ایندیانا و مناطقی از ایلینوی به عهده می گیرد.

اوبراین مسئول فروش مواد تشکیل دهنده این شرکت به صنایع CASE ، گرافیک ، پلاستیک ، ساخت و ساز ، مراقبت شخصی و صنایع وابسته خواهد بود. او از گارد ملی هوا بازنشسته شد و از جانبازان جنگ افغانستان است. او قبل از انتقال به Heubach Color به عنوان نماینده فروش فنی در Sun Chemical در بخش رنگدانه ها کار کرد و شش سال گذشته را به عنوان مدیر فروش منطقه ای گذراند.

مواد برتر ، اکنون 75 سالگی خود را جشن می گیردهفتم سالگرد مالکیت خصوصی ، یک توزیع کننده مواد شیمیایی ویژه فوق منطقه ای نسل چهارم است که دفتر مرکزی آن در شهر گاردن ، نیویورک است و 26 ایالت از انبارهای نیوجرسی ، اوهایو ، کارولینای شمالی و فلوریدا را پوشش می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>