مواد اولیه BASF مجدداً توسط NPA تأیید می شوند

انجمن محصولات طبیعی (NPA) 81 ماده BASF را مجدداً تأیید کرده است.

نادر محمود ، معاون رئیس جمهور ، مراقبت های شخصی ، BASF آمریکای شمالی ، گفت: “تحقیقات ما رشد مداوم تقاضا برای مواد طبیعی در بازار را نشان می دهد و منجر به این شده است که مشتریان ما محصولات با ترکیبات گیاهی و گیاهی را با خواص چند منظوره ارائه دهند.” . “هشت سال ارائه بزرگترین انتخاب مواد تشکیل دهنده دارای گواهینامه NPA گواهی بر تعهد مستمر ما در ارائه راهکارهای پایدار و طبیعی به مشتریان از طریق نمونه کارها است.”

دانیل فابریکانت ، دکتری ، رئیس و مدیر عامل NPA گفت: “ما می خواهیم از BASF بخاطر کار و تعهدشان در ارائه محصولات با کیفیت با بالاترین کیفیت در صنعت تشکر کنیم.” “برنامه مهر طبیعی NPA تنها برنامه صدور گواهینامه طبیعی مستقر در ایالات متحده آمریکا است که به مصرف کنندگان و صنعت رهنمودهای روشنی برای محصولات طبیعی ارائه می دهد.”

از سال 2008 ، برنامه مهر طبیعی NPA تقریباً 1200 محصول مراقبت شخصی و بیش از 1100 ماده مراقبت شخصی را تأیید کرده است. تمام محصولات دارای گواهی NPA توسط حسابرس شخص ثالث مستقل متناسب با استاندارد طبیعی سازمان تأیید شده اند.

نمونه کارهای BASF برای مواد آرایشی طبیعی از مواد اولیه – مانند سورفاکتانت ها و نرم کننده ها – تا مواد افزودنی و مواد فعال است. علاوه بر استاندارد طبیعی NPA ، BASF با ارائه داده های لازم برای استانداردهای COSMOS و NATRUE و استاندارد ISO 16128 و همچنین ارائه مواد کم 1،4-دیوکسان از مشتریان پشتیبانی می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>