من “Women In STEM” را با قیمت 500 دلار می گیرم

برند برتر زیبایی P & G و مسابقه محبوب محبوب Jeopardy! این هفته برای جشن زنان در STEM گرد هم می آیند. نمایندگان و سفیران نام تجاری Olay خطر را به خطر می اندازند! دسته هایی از سرنخ های مربوط به STEM در قسمت هایی که امروز تا 11 فوریه پخش می شوند.

وام تخصص آنها:
esh Reshma Saujani ، مدیر عامل و بنیانگذار Girls Who Code ؛
● اریکا جوی بیکر ، مهندس ؛
● Joy Buolamwini ، بنیانگذار لیگ عدالت الگوریتمی ؛
Fra دکتر Frauke Neuser ، دانشمند اصلی Procter & Gamble (که بطور مکرر در داخل Happi نقل می شود) ؛ و
● دکتر ماركایزا بلك ، زیست شناس مولكولی پروكتر و گمبل.

علاوه بر این ، Olay حمایت مالی از Jeopardy را انجام داده است! Anytime Test ، اولین مرحله برای شرکت کنندگان در مسابقه برای حضور در نمایش است. آزمون Anytime را می توانید (در هر زمان) بصورت آنلاین و در Jeopardy.com انجام دهید.

این هفته ، Olay همچنین یک شیشه فضایی نسخه ویژه با الهام از سفیر Olay ، آلیسا کارسون ، جوانترین فضانورد جهان در آموزش ، منتشر می کند. فروش شیشه در Olay.com در 7 فوریه آغاز شد و هفته STEM Olay را با نسخه محدود 1000 شیشه Regenerist آغاز کرد.

این رویدادها همزمان با 11 فوریه ، روز جهانی زنان و دختران در علوم است.

لیندسی موراهان گفت: “چه این که در یک مسابقه تلویزیونی مسابقه شرکت کند ، چه موضوعات STEM را در کلاس بیاموزد یا برای سفر به مریخ آماده شود ، اولای می خواهد دختران و دختران افرادی را که شبیه آنها هستند در نقشی که آرزو دارند یک روز بازی کنند ، ببینند.” ، مدیر ارتباطات Olay آمریکای شمالی. “در اطراف ما مدل های STEM وجود دارد و طی 10 سال آینده ، Olay وظیفه خود را این قرار داده تا اطمینان حاصل کند که تعداد بیشتری از این الگوهای STEM زن هستند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>