مطالعات تأیید می کنند اثرات پوستی مواد منفجره طبیعی سیلاب

با افزایش سن ، مکانیسم طبیعی رسوب زدایی کند شده و سلولهای مرده در سطح پوست تجمع می یابند. رنگ چهره مات و نامنظم میکرورلیپ می شود. با مشاهده این مشاهدات ، سیلاب در سال 20015 Exfolactive را آغاز کرد.

در سال 2021 ، داده های کارآمدی اضافی ظرفیت این ماده فعال را برای تقویت ظرفیت لایه برداری طبیعی پوست ، که با افزایش سن ضعیف شده است ، با تحریک فعالیت آنزیم های رسوب زدایی تأیید کرده است. و ترویج تجدید سلول و از بین بردن مقیاس ها برای عملکرد بهینه مانع جلدی.

به لطف عمل لایه برداری بیولوژیکی آن در صورت و بدن ، Exfolactive به شما کمک می کند تا تعادلی بین تکثیر و رفع خیز به اپیدرم برگردد.

پس از 14 روز استفاده ، Exfolactive با 2.5٪ در یک صفحه قفقازی آزمایش کرد ، به طور قابل توجهی دانه پوست را صاف کرد (پارامتر Sa: -7٪). درخشندگی چهره بهبود یافته است (انعکاس: +10٪ و رنگ صورتی: + 20٪) و لکه های پیری کاهش می یابد (-11٪). علاوه بر این ، پوست بدن (24٪ +) آب رسانی شد.

در همان شرایط ، Exfolactive 4.1٪ از پارامتر a * ، مشخصه رنگ زخمهای موجود در گونه ها در یک صفحه آسیایی ، کاسته است. این ماده فعال دانه پوست را نیز صاف می کند (مقاومت: 9.8- درصد).

یک مطالعه مقایسه ای انجام شده توسط سیلاب نشان داد که فواید این لایه برداری بیولوژیکی طبیعی با اثرات نامطلوب آنها با مولکول های مرجع مورد استفاده برای تمیز کردن شیمیایی (اسید گلیکولیک روی پوست قفقاز و اسید سالیسیلیک روی پوست آسیا) برابر است.

Exfolactive (Hydrolyzed Opuntia ficus-indica Flower Extract) محصولی ثبت شده و موجود در محلول آبی است (مقدار توصیه شده: 2 تا 4٪). این ماده فعال دارای محتوای منشأ طبیعی برتر یا معادل 99٪ (ISO 16128) است و با مقررات بین المللی آرایشی (اروپا ، ایالات متحده ، ژاپن ، چین و غیره) مطابقت دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>