مسواک هوشمند هوم کلگیت و Obé Fitness عادت های سالم را تقویت می کنند

Hum by Colgate ، مسواک برقی هوشمند این برند ، همکاری جدیدی با obé Fitness ایجاد کرده است ، که در آن پلت فرم دیجیتال تناسب اندام میزبان برنامه های “Fitness Friday” در hum توسط برنامه Colgate است.

محتوای هفتگی شامل تمرینات کوتاه مدت است که نشان می دهد چگونه حرکت سریع و م canثر می تواند روحیه شما را تقویت کند و ضربان قلب شما را فقط در 2 دقیقه افزایش دهد ، یعنی همان زمانی که باید مسواک بزنید. علاوه بر این ، همانطور که کاربران همهمه Smile Points را با مسواک زدن و تکمیل فعالیت ها به دست می آورند ، می توانند این امتیازات را برای یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان خریداری کنند تا از Fitness استفاده کنند.

Dana Medema ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل مراقبت از دهان و دندان در آمریکای شمالی ، Colgate-Palmolive ، گفت: “obé Fitness و hum همان هدف را دارند تا به مصرف کنندگان نشان دهند که ساختن عادت های سالم فقط در چند دقیقه در روز چقدر ساده است.” در شماره 50 گزارش 50 برتر برتر Happi در سال 2020 قرار گرفت. “با هم ، مارک های ما می توانند با ارائه تجربیاتی که مراقبت از دهان و دندان و سلامت و سلامتی آنها را بهینه می کند ، بدون وقفه با هزاره ها ارتباط برقرار کنند.”

با هوم توسط Colgat ، کاربران هر بار که مسواک می زنند یا فعالیتی را با برنامه Colgate انجام می دهند ، می توانند “Smile Points” را بدست آورند که می تواند برای خرید هر محصولی در فروشگاه داخلی برنامه مارک یا بازخرید پیشنهادات شرکا inc شامل Headspace و obé Fitness استفاده شود. .

ملانی پارک ، مدیر مشارکت های تجاری در obé Fitness می گوید: “ما از همکاری با مارکی مانند hum توسط Colgate خوشحال هستیم که همچنین فناوری هوشمند را به روشی سرگرم کننده ادغام می کند و مردم را به خاطر قدم های کوچکی که در کارهای روزمره سلامتی خود برمی دارند جشن می گیرد.” . “ورزش و لبخند زدن هر دو مزایای شگفت انگیز کاهش استرس و افزایش کیفیت زندگی را فراهم می کند. این اثرات برای تقویت روحیه همه افراد در اطراف شما مسری است. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>