مری دیلون به عنوان مدیر عامل شرکت Ulta Beauty بازنشسته می شود

در ماه ژوئن ، دیو کیمبل ، رئیس Ulta Beauty ، جانشین مری دیلون به عنوان مدیر اجرایی خواهد شد و به عنوان نامزد انتخابات هیئت مدیره شرکت در جلسه سالانه سهامداران 2021 معرفی خواهد شد.

دیلون به نقش رئیس اجرایی هیئت مدیره روی خواهد آورد. Kecia Steelman ، مدیر عامل فعلی فروشگاه ، به نقش مدیر عامل ارتقا می یابد.

دیلون گفت: “افتخار حرفه من این بوده است که در هشت سال گذشته هدایت خانواده زیبایی اولتا را بر عهده داشته باشم و یک لذت واقعی است که روزانه از همکاران اختصاصی و مهمانان عاشق زیبایی الهام گرفته ام.” “در طول مدت حضورم در این شرکت ، من با اعضای هیئت مدیره خود در زمینه برنامه های جانشینی استراتژیک همکاری نزدیک داشته ام و معتقدم اکنون زمان مناسب برای شروع انتقال مدیرعامل است. دیو یک رهبر تجاری در سطح جهانی با شور و شوق باور نکردنی ، تخصص زیبایی عمیق ، انگیزه بی دریغ و سبک رهبری مبتنی بر ارزش ها است. هیئت مدیره ، تیم اجرایی و من نمی توانم بیشتر از اینکه دیو را به عنوان این نقش جدید تبریک بگویم و از او حمایت کنم هیجان زده باشم. هیچ کس بهتر برای باز کردن امکانات حتی زیباتر مناسب نیست. “

کیمبل در صنعت زیبایی بسیار مورد توجه است و در توسعه و اجرای استراتژی های رشد برای پیشبرد تجارت Ulta Beauty نقش مهمی داشته است. وی در سال 2014 به عنوان مدیر ارشد بازاریابی به Ulta Beauty پیوست و به طور مداوم مسئولیت های رهبری خود را گسترش داد ، و در سال 2015 به عنوان مدیر بازرگانی و بازاریابی معرفی شد و در نهایت مسئولیت رئیس جمهور را در سال 2019 بر عهده گرفت.

سابقه اثبات شده موفقیت وی دوره فعالیت وی در شرکت را تشکیل می دهد و ریشه در تخصص عمیق در زمینه استراتژی شرکت ، بازرگانی ، بینش و تجزیه و تحلیل ، بازاریابی و توسعه نام تجاری ، وفاداری ، نوآوری و تحول تجاری دارد.

“من متواضعم که بعنوان مدیر عامل بعدی Ulta Beauty خدمت می کنم ، جانشین مری می شوم ، که رهبری آن تحول آفرین بوده و تأثیرات پایدار در صنایع زیبایی و خرده فروشی ایجاد می کند. ما به بنیادی که وی بنا نهاده است ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل شود که Ulta Beauty مقصدی است که در آن هر مهمان احساس خوش آمد گویی می کند و همه همکاران می توانند زندگی شغلی را تجربه کنند. “

Kecia Steelman ، مدیر عامل فعلی فروشگاه های خرده فروشان ، نقش مدیر ارشد را بر عهده خواهد گرفت جایی که وی نظارت بر عملیات فروشگاه و خدمات ، زنجیره تامین ، Ulta Beauty at Target و سایر اقدامات اساسی را بر عهده خواهد گرفت. اخیراً ، وی پویایی بی سابقه و روان فعالیت های فروشگاه را در طول سال 2020 از طریق لنزهای ایمنی با انعطاف پذیری پایدار هدایت کرد.

دیلون قصد دارد برای مدت یک سال به عنوان رئیس اجرایی خدمت کند و با داشتن هیئت مدیره ، ضمن حمایت از کیمبل در انتقال خود ، به راهنمایی استراتژی ادامه خواهد داد.

دیلون در هشت سال مدیرعاملی خود ، فرهنگ پیروزمندانه و فراگیر شرکت را توسعه داده و رشد داد و رشد قابل توجهی در کسب و کار ایجاد کرد ، زیرا امروز بیش از سه برابر سرمایه بازار به بیش از 18 میلیارد دلار رسیده است ، فروشگاه های خرده فروشان را دو برابر کرده و اعضای وفاداری آن را بیش از دو برابر افزایش داده است. و قابلیت های تجارت الکترونیکی خود را به طور قابل توجهی سوق داد. در زمان تصدی خود ، Ulta Beauty به لیست S&P و Fortune 500 پیوست و بازده کل سهامداران 245٪ را ارائه داد.

به عنوان بخشی از این انتقال ، رئیس فعلی Ulta Beauty ، رابرت DiRomualdo ، پس از سه سال خدمت در سمت صندلی و 17 سال در هیئت مدیره ، از هیئت مدیره بازنشسته خواهد شد. این شرکت همچنین اعلام کرد لورنا ناگلر ، که از سال 2009 در هیئت مدیره فعالیت می کند ، به عنوان مدیر مستقل اصلی کار می کند که با دیلون در سمت رئیس اجرایی خود کار می کند.

کیمبل و استیلمن به همکاری خود با یک تیم اجرایی با تجربه و متنوع ادامه می دهند که 60٪ زن و 20٪ رنگارنگ خواهند بود. تیم اجرایی Ulta Beauty متشکل از Scott Settersten ، مدیر ارشد مالی است. جف چایلدز ، مدیر ارشد منابع انسانی ؛ جودی کارو ، مشاور عمومی و مدیر ارشد تطابق ؛ الیوت راجرز ، مدیر ارشد اطلاعات ؛ آمی بایر توماس ، رئیس ارشد زنجیره تامین ؛ شلی هاوس ، مدیر ارشد بازاریابی ؛ مونیکا آرناودو ، مدیر ارشد بازرگانی ؛ و پراما بات ، مدیر ارشد دیجیتال.

کلیه تغییرات اعلام شده پس از جلسه سالانه سهامداران شرکت که قرار است در تاریخ 2 ژوئن 2021 برگزار شود ، اعمال خواهد شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>