مراقبت های شخصی سازگار با محیط زیست Jada Pinkett Smith در هدف قرار می گیرد

محصولات Hey Humans در آلومینیوم و کاغذ بسته بندی شده اند و باعث می شوند آنها بی نهایت قابل بازیافت باشند.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر02.23.21

Hey Humans ، برند جدید مراقبت شخصی از محیط زیست Jada Pinkett Smith با مأموریت ایجاد تغییر در جهان و پایان دادن به مسئله پلاستیکی مشکل ساز در سیاره ما ، اکنون در Target موجود است. به گفته این شرکت ، این محصولات – دئودورانت ، شستشوی بدن ، لوسیون بدن و خمیر دندان – در آلومینیوم و کاغذ بسته بندی شده اند و باعث می شود آنها بی نهایت قابل بازیافت باشند.

فرمول های Hey Humans همه مشتق شده از طبیعت ، عملکرد بالا و خنثی از نظر جنسیت هستند – همه در آمریکا ساخته شده اند. این محصولات از داخل به بیرون نیز پایدار هستند – مارک تجاری دارای اثربخشی بی نظیر مواد اولیه ، فرمول های تمیز و بسته بندی ، با قابلیت افزودن واقعی است.

هدف Hey Humans این است که محصولات با کیفیت بالا و پایدار در دسترس همه قرار گیرد. قیمت پایین این مارک ، انسان را در همه جا قادر می سازد تا بتواند به راحتی انتخاب مناسب برای کره زمین را انجام دهد. محصولات با قیمت کمتر از 6 دلار در دسترس هستند که به طور انحصاری در Target و Target.com در دسترس هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>