مراقبت شخصی با نام تجاری Indie و زیبایی U CFO ، COO جدید اضافه می کند

برند معتبر مراقبت از پوست U Beauty Linda Burke Esposito را به عنوان CFO / COO منصوب کرد. در نقش جدید خود ، بورک اسپوزیتو آماده است تا جایگاه شرکت زیبایی پاک را به عنوان یک مارک برنده جایزه و پیشگام مراقبت از پوست ، غیر از مارک های دیگر در بازار ، اعلام کند. بورک اسپوزیتو با سابقه گسترده در گسترش معتبر برند و مجموعه مهارت های نادر رهبری ، بر سرعت بخشیدن به رشد و تکثیر نمایی U Beauty تمرکز خواهد کرد.

با بیش از 25 سال سابقه مالی و عملیاتی ، بورک اسپوزیتو تجربه حرفه ای خود را در دهه گذشته در فضای زیبایی متمرکز کرده است ، و در طی آن نقش های ارشد مالی را از جمله CFO Glamsquad ، CFO Kiehl (L’Oréal Paris) و معاون ارشد رئیس امور مالی در لوازم آرایشی IT. او به عنوان هشتمین کارمند IT Cosmetics ، در همه جنبه های ساخت یک مارک از ده ها تا صدها کارمند نقش اساسی داشت. در سال 2016 ، این شرکت توسط L’Oréal به مبلغ 1.2 میلیارد دلار خریداری شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>