مراقبت از پوست زیر بغل از راز

پوست بزرگترین اندام بدن است ، اما مارک های مراقبت از پوست اغلب دو ناحیه کوچک را نادیده می گیرند: زیر بغل. در حال حاضر ، مارک برجسته AP / deo Procter & Gamble در فرمولاسیون جدید ، Secret Derma + Antiperspirant ، که با متخصصین پوست زنان و تیم تحقیق و توسعه P&G طراحی شده است ، نیازهای این منطقه خاص از بدن را مرتفع می کند ، پروژه

نیلیما شنای ، مدیر ارشد ، R&D ضدعرق ها و دئودورانت های جهانی در Procter Gamble گفت: “به وضوح سالم تر ، پوست صاف و زیر بغل در قلب نوآوری Secret Derma + ضد تعریق است.” “با همکاری متخصصین پوست زنان ، تیم ما فرمول جدید و برنامه کاربردی جدید و تجربه استفاده را طراحی کرد که نیازهای پوست زیر بغل زنان را برطرف می کند در حالی که انتظار می رود زنان از عرق و بو بیشتر محافظت کنند.”

در پیش نمایش ویژه مطبوعاتی که به صورت آنلاین برگزار شد ، دکتر میشل هنری ، متخصص پوست ، مشکلات زیر بغل را یادآوری کرد. وی گفت ، به عنوان مثال ، به عنوان چین پوست ، این منطقه بیشتر در معرض باکتری و تحریک است. علاوه بر این ، هنگام اصلاح ، زنان بیشتر از موها می کشند و این می تواند باعث ایجاد موهای رشد کرده و منجر به برجستگی و هایپرپیگمانتاسیون شود ، به خصوص برای زنان رنگی که احتمال تغییر رنگ در ناحیه زیر بغل دارند.

دکتر مايشا جونز ، دانشمند ارشد در Procter & Gamble خاطرنشان كرد: “ما با صدها زن رنگارنگ كه خواهان راهكاري براي تغيير رنگ پوست زيربغل هستند نيز صحبت كرديم.”

ضد تعریق Secret Derma + ، که از عرق و بو محافظت می کند ، حاوی پروویتامین B5 و Derma-Shield است که به عنوان ترکیبی اختصاصی از مواد ضد عفونی کننده پوست شناخته می شود و به شما کمک می کند تا از علائم قابل مشاهده تحریک اصلاح زیر بغل مانند قرمزی ، برجستگی ، خشکی پوست ، ناخن و تغییر رنگ استفاده شود.

P&G گفت: تحقیقات نشان می دهد که 40٪ از زنان احساس تحریک اصلاح زیر بغل می کنند و 60٪ از زنان خواهان مزایای مراقبت از پوست در محصولات ضد تعریق و خوشبو کننده هستند.

در حال جدا شدن از سایر محصولات موجود در قفسه AP / deo ، Secret Derma + در یک لوله قابل فشار قرار گرفته است (مشابه محصول مراقبت از پوست). این یک اپلیکاتور گرد و نرم دارد که برای به حداقل رساندن نقاط اصطکاک روی پوست طراحی شده است.

AP جدیدی که توسط Skin Health Alliance ، یک سازمان جهانی متشکل از متخصصین پوست و پوست ، معتبر شناخته شده است. چهار نوع در دسترس است: مغذی + روغن نارگیل ، یکنواخت + ویتامین C ، خنک کننده + آلوئه و بدون عطر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>