مراقبت از پوست حرفه ای بابور ، مک کافری را به عنوان معاون فروش معرفی می کند

وی اخیراً پس از نقش های قبلی در سطح ارشد در L’Oreal و Clarins در یک نقش رهبری اجرایی برای Naturopathica Holistic Health خدمت کرده است.

ملیسا مایسل ، دستیار ویرایشگر04.14.21

مارک حرفه ای مراقبت از پوست ، بابر به عنوان معاون فروش ، کانال های حرفه ای ، از تیم اجرایی Barry McCaffrey استقبال کرد. در این نقش ، مک کافری هدایت فروش و توسعه تجارت کانال های اسپا و هتل خود در ایالات متحده و کانادا و همچنین توسعه کانال ارائه دهنده پزشکی را به عهده خواهد داشت.

مک کافری با بیش از 30 سال تجربه به بابر پیوست. وی اخیراً پس از ایفای نقش در سطح ارشد قبلی در Clarisonic ، بخش L’Oreal Luxe ، Clarins Paris و Comfort Zone ، در یک نقش رهبری اجرایی برای Naturopathica Holistic Health خدمت کرده است.

تیم والر ، مدیر عامل شرکت بابور ، اظهار داشت: “مک کافری به عنوان یک مدیر فروش باتجربه و موفق ، تخصص و قابلیت های درآمدزایی اثبات شده ای را به بابور می آورد. “سوابق و دانش گسترده وی در صنعت ، همراه با رهبری ما در مراقبت از پوست حرفه ای ، کمک می کند تا بابور به یک بازیگر مهم در بازارهای اسپای روز ، هتل های معتبر و بازارهای اسپا تبدیل شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>