مراقبت از پوست تمرکز دستگاه ساز NuFace است

شرکت تجهیزات زیبایی NuFace محصولات مراقبت از پوست را دوباره راه اندازی کرده است. مدیران شرکت انتظار دارند که طی چند سال فروش NuFace را دو برابر کنند. این پیش بینی نباید کسی را شوکه کند. از این گذشته ، NuFace فناوری میکرو جریان را برای بهبود ظاهر پوست توسعه داد.

میکرو جریان یک جریان کم سطح است که جریان یونی طبیعی بدن را تقلید می کند و برای اینکه با خیال راحت و موثر انواع نگرانی های پوستی را برطرف کند ، آزمایش بالینی شده است. از آنجا که میکرو جریان تقریباً بدون احساس کار می کند ، درمان تسکین دهنده است و بیشتر مشتریان هیچ احساسی ندارند ، NuFace تأکید می کند. گفته می شود که درمان های میکرو جریان هم نتایج فوری و هم تجمعی را ارائه می دهند.

طبق NuFace ، میکرو جریان در خروجی ها و شکل موج های مختلف نشان داده شده است:
• بازیابی بافت آسیب دیده را تحریک کنید.
• کمک به تخلیه لنفاوی.
• ماهیچه های “آموزش مجدد”.
• افزایش نفوذ محصول ؛
• تون عضلانی و کانتور صورت و گردن را بهبود ببخشید. و
• خطوط و چروک های ظریف را کاهش دهید.

مارک جدید مراقبت از پوست با نام Activators بر اساس فرمول جدید آن به نام IonPlex ساخته شده است که گفته می شود میکرو جریان دستگاه های NuFace را به داخل پوست هدایت می کند. فرمول های ژل اکنون Firming + Brightening Silk Crmeme و Hydrating Aqua Gel نامیده می شوند ، همچنین به عنوان درمان های ترکیبی با مواد مراقبت از پوست عمل می کنند.

به زودی مجموعه ای از سرم های تقویت کننده و بعداً مواد پاک کننده و لایه بردار یونیزه و حتی فرمول های مراقبت از پوست مبتنی بر رتینول وجود دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>