مراقبت از مو Bevel وارد Walmart می شود

اولین فرمول های جدید در این ماه ارائه می شود.

تام برانا ، مدیر تحریریه02.13.21

مورب در قفسه ها و درها در حال گسترش است. در این ماه ، نام تجاری مو و آرایشی مردان در 2000 فروشگاه Walmart و آنلاین آغاز به کار می کند. در همان زمان ، Bevel در حال تهیه کرم حلقه ای ، دوتایی یکدست برای موج ها و ریش ها برای بچه هایی با موهای بلندتر و بالشتک های لایه بردار برای پاک کردن منافذ مسدود شده پوست است. قیمت محصولات از 11.95 دلار تا 13.95 دلار است.

در حالی که برخی از شرکت های زیبایی در سال 2020 دست و پنجه نرم می کردند ، بول رونق گرفت. با بسته شدن بسیاری از آرایشگاه ها به دلیل شیوع همه گیر ، محصولات نظافت Bevel مورد تقاضای مصرف كنندگانی بود كه در خانه موهای خود را می تراشیدند. این شرکت همچنین با حمایت از جامعه سیاهان در حین قفل و پس از كشته شدن جورج فلوید توسط افسران پلیس مینیاپولیس طرفداران خود را به دست آورد. این شرکت با استفاده از لپ تاپ از دانشجویان Urban Prep پشتیبانی می کند تا آنها بتوانند در خانه از خانه شرکت کنند.

بعلاوه ، Bevel به مصرف کنندگان کمک کرد تا برای جلسات مراقبه در Headspace ثبت نام کنند. اخیراً ، در طول تعطیلات ، بول کمپینی را به نام Created for Kings ، آخرین تلاش خود برای ستایش ، محافظت و تأمین مردان سیاه ، راه اندازی کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>