مراقبت از موی الگو در فروشگاه های هدف درون Ulta راه اندازی می شود

مارک زیبایی indie Pattern با راه اندازی خود در سال 2019 ، مأموریتی کاملاً آگاهانه را دنبال کرد – تأمین نیازهای برآورده نشده زیبایی جامعه موی فر ، موج دار و محکم. این برند با محوریت جشن Black Beauty ، از آن زمان رشد کرده است و نه تنها طیف وسیعی از فرمول های پیشرفت ، بلکه فضایی فراگیر را ارائه می دهد که زیبایی طبیعی را دوست دارد و از آن قدردانی می کند.

اکنون ، پترن دو ابتکار اصلی را اعلام کرده است که به برند امکان می دهد تعهد خود را در زمینه تقویت جامعه طبیعی مو افزایش دهد ، ضمن اینکه نحوه برقراری ارتباط ، مراقبت و جشن مو را گسترش می دهد.

از آگوست 2021 ، طیف گسترده ای از محصولات مراقبت از مو Pattern در فروشگاه Ulta @ Target Shop-in-Shop در بیش از 100 مکان در سراسر کشور در دسترس خواهد بود. این رد پای گسترده ، دامنه الگو را گسترش می دهد و مجموعه محصولات این برند را با راحتی بیشتری برای جامعه موهای دارای بافت ، موج دار و محکم در دسترس قرار می دهد.

“تریسی الیس راس” بنیانگذار الگو گفت: “ما از اینکه بخشی از این همکاری مهیج هستیم که با تخصص برجسته Ulta Beauty با سهولت و راحتی Target ازدواج می کند ، هیجان زده هستیم.” راس افزود: “Ulta @ Target روشی مخل ، جدید و جذاب برای ما فراهم می کند تا با مصرف کنندگان بیشتری ارتباط برقرار کنیم.”

پترن همچنین از انتصاب دو عضو جدید به هیئت مدیره خود خبر داد. از ژوئن 2021 ، میشل ایبانکس و آندریا کلاک-راجرز وارنادو به تیم پیوستند. گسترش هیئت مدیره آن تعهد تزلزل ناپذیر الگو را به ارزشهایی که تجارت برپایه آن تأسیس شده تقویت می کند. یکی از این ارزشهای کلیدی همیشه پرورش محیط فراگیر بوده است. برای Pattern ، این به معنای تجدید تصور ترکیبات هیئت مدیره شرکتها با تمرکز عمدی بر تنوع ، ارزش ویژه و شمول است.

“آندریا و میشل اعضای هیئت مدیره رویایی هستند و ترکیبی پویا از خلاقیت ، قدرت تجارتی قوی و تجربه اثبات شده را ارائه می دهند که در استراتژی جذب مصرف کننده تکیه دارد. هر دو آنها رهبران بسیار قابل احترامی هستند که اشتیاق آشکاری به اختلال دارند که به ما کمک می کند تا سرانجام داستان صنعت را از مراقبت از موهای سیاه که به عنوان بخش خاصی از بازار در نظر گرفته می شود ، به بخشی از قدرت مصرفی 1.2 میلیارد دلار مصرف کننده سیاه تغییر دهیم. ” .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>