محصول تمیز کننده از بین بردن بو Cannaclean بوی دود را از بین ببرید

محصول تمیز کننده جدید مولکول های باقی مانده بو را به طور شیمیایی تغییر می دهد.

ملیسا مایسل ، دستیار ویرایشگر03.30.21

سیگار ، بخار کردن و دود ماری جوانا همگی می توانند بقایای بویی را از خود به جا بگذارند که از بین بردن آن بسیار دشوار است. وارد جدیدترین ساخته های شرکت Bullen شوید – Cannaclean Smoke & Odor Eliminator. بر اساس تولید کننده و رهبر صنعت در مراقبت از کف ، مراقبت از فرش و بازار کنترل بو ، این “کنسانتره فوق العاده” عطر و بویی نیست و از فناوری کنترل بوی انحصاری استفاده می کند.

این فروشنده گفت: CannaClean Smoke & Odor Eliminator بو را ماسک نمی کند اما با تغییر شیمیایی مولکول ها ، آنها را کاملا از بین می برد. شرکت های Bullen یک تولید کننده و پیشرو در صنعت مراقبت از کف ، مراقبت از فرش و کنترل بوی بو است و از سال 1939 با افتخار در حال خدمت به صنعت تامین بهداشت است. سری محصولات مارک دار آن عبارتند از: Airx ، Truekleen ، Clausen ، e-clean ، SanoVerde ، Road Off و One Up همراه با صدها برنامه برچسب خصوصی در سراسر جهان. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازار I&I ، اینجا را کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>