محصولات تأیید شده EWG به لیست دوستانه تعهدات آب و هوایی آمازون اضافه شده است

کارگروه محیط زیست (EWG) به عضویت دوستانه تعهد آب و هوا در آمازون پیوست. خرده فروش محصولات آرایشی و بهداشتی و سایر مواردی را که نشان EWG Verified را کسب کرده اند ، ارائه می دهد.

آمازون می گوید ابتکار عمل مطابق با شرایط آب و هوایی ، خرید محصولات پایدارتر را برای مصرف کنندگان آسان می کند. محصولاتی که دارای یک یا چند گواهینامه هستند که بخشی از برنامه هستند ، یک نشان سازگار با تعهد آب و هوا دریافت می کنند.

محصولاتی که نشان EWG Verified را کسب می کنند فاقد “مواد شیمیایی نگران کننده” بوده و از دستورالعمل های شفافیت EWG برخوردار هستند.

آمازون برنامه دوستانه تعهد خود را در سال 2020 آغاز کرد. امروز ، این برنامه شامل بیش از 75000 محصول است.

آمازون با مجوزهای خارجی ، از جمله آژانس های دولتی ، غیرانتفاعی و آزمایشگاه های مستقل ، همکاری می کند تا محصولات پایدارتر را از آن تشخیص دهد.

علاوه بر EWG ، گواهینامه های فعلی آمازون شامل Carbonfree Carbonfree Certified، CarbonNeutral محصول خنثی شده توسط Natural Capital Partners ، تأیید شده برای رفاه حیوانات حیوانات ، آب و هوا خنثی توسط ClimatePartner ، جمع و جور با طراحی ، Cradle to Cradle Certified ، Fairtrade International ، شورای نظارت بر جنگل ، EPA ایالات متحده انتخاب ایمن تر ، و گواهی ارگانیک احیا کننده ، در میان دیگران.

آمازون همچنین گواهینامه خود را با نام Compact by Design ایجاد کرده است تا محصولاتی را که دارای طراحی کارآمدتری هستند – مانند حذف هوا و آب اضافی و محصولاتی که به بسته بندی کمتری نیاز دارند و برای حمل و نقل بیشتر کارآمد هستند ، شناسایی کند.

اطلاعات بیشتری درباره مفهوم Compact by Design آمازون می خواهید؟ در اینجا یک نگاه سریع است.

آمازون می گوید به طور منظم زمینه صدور گواهینامه را ارزیابی و ارزیابی مجدد می کند تا اطمینان حاصل شود که شامل بهترین شرکا برای کمک به مصرف کنندگان برای خرید محصولات پایدارتر است.

کن کوک ، رئیس EWG گفت: “ما خوشحالیم که آمازون مارک EWG Verified را انتخاب کرده است تا در تلاش برای ارائه محصولات پایدارتر به عنوان راهی برای محافظت از آب و هوای ما باشد.” “هنگامی که خریداران آمازون نشان سازگاری با تعهد آب و هوا را در محصولی مشاهده می کنند که نشان EWG Verified را کسب کرده است ، بلافاصله می دانند که علاوه بر رعایت معیارهای پیشرو در صنعت برای سلامت ، یکی از محصولات با دوام تر است در آمازون. “

هر سازمانی که بخشی از Climate Pledge Friendly است توسط کارشناسان پایداری در آمازون و مشاوران شخص ثالث مورد بررسی قرار گرفت.

کارلا برنز ، مدیر ارشد علوم آرایشی و بهداشتی EWG گفت: “علامت EWG VERIFIED به عنوان استاندارد طلایی برای سلامت و شفافیت شناخته شده است.” “EWG مدت زیادی است که محصولات آرایشی و بهداشتی و سایر محصولات مراقبت شخصی را تأیید می کند ، و اخیراً به مواد پاک کننده خانگی ، پوشک بچه و مواد تشکیل دهنده آن گسترش یافته است. “به دلیل این همکاری جدید EWG با آمازون ، مصرف کنندگان بیشتری در مورد معیارهای دقیق علمی که برای اندازه گیری تأثیر یک محصول بر سلامت انسان و محیط شکننده ما ایجاد کرده ایم ، یاد می گیرند.”

هنگامی که مصرف کنندگان محصولی با نشان Climate Pledge Friendly را مشاهده می کنند ، همچنین می توانند اطلاعات بیشتری در مورد گواهینامه پشت آن کسب کنند. اقلام تحت پوشش Climate Pledge Friendly شامل محصولات غذایی ، لوازم خانگی ، مد ، زیبایی و لوازم الکترونیکی شخصی از جمله دسته های مختلف است. برای مرور بر اساس دسته بندی ، به www.amazon.com/ClimatePledgeFriendly مراجعه کنید و روی برگه “فروشگاه” در بالای صفحه کلیک کنید.

آدام ورباخ ، سرآمد جهانی برای پایدار ، گفت: “مشتریان می خواهند راهی برای انتخاب پایدارتر و آگاهانه خرید داشته باشند ، و Climate Pledge Friendly در تلاش برای کمک به مشتریان است که می دانند خریدهایشان مطابق با استانداردهای پایداری است و به حفظ جهان طبیعی کمک می کنند.” خرید در آمازون. “ما هیجان زده هستیم که EWG Verified را به گواهینامه های شخص ثالث مورد اعتماد برنامه Climate Pledge Friendly اضافه می کنیم ، که به مشتریان امکان می دهد حتی بیشتر مارک ها و محصولات Climate Pledge Friendly را کشف و خریداری کنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>