مجموعه یومی نسخه محدود با طراح مد جیسون وو را راه اندازی می کند

یومی ، برند لوکس آرایش چینی الهام گرفته از هنر که توسط وندی یو تاسیس شده است ، در حال راه اندازی نسخه محدود Yumee x JasonWu Collector’s Set است که شش رژلب ماسل مات در یک کلاچ زیبایی Jason Wu را در خود جای داده است.

“یومی یک مارک زیبایی است که با افتخار” در چین ایجاد شده “و بنابراین برای اولین همکاری ما برای من مهم بود که با یک طراح که ریشه های ما مشترک است کار کنم. من و جیسون دوستان بسیار خوبی هستیم ، اشتیاق یکسانی به خلاقیت ، مد و فرهنگ چینی داریم. ”وندی یو گفت.

“من بسیار افتخار می کنم که با وندی در اولین مجموعه زیبایی Yumee کار کردم. این همکاری منعکس کننده اخلاق زنانه ، تصفیه شده و پیچیده ای است که هر دوی ما به آن اعتقاد داریم. “

با فرمول بندی های بی نظیر و بی رحمانه ، یومی معیار جدیدی را برای “C-Beauty ، C-Cre خلاقیت و C-Craftsmanship” تعیین می کند. رنگ های اصلی این برند از گلدوزی های چینی و ابریشم چین الهام گرفته است. آبی یومی نرم و طبیعی با زیبایی طلا برای زیبایی زیبایی مد ، گرانبها و در عین حال تازه و زنانه ترکیب شده است. طراحی محصول پیچیدگی و سبک مترادف با مد بالا را منتقل می کند. جزئیات طلای پیچیده و سازگار با محیط زیست با جزئیات چرم مصنوعی یادآور کالاهای چرم هایوت کوته مانند کیف های دستی کوچک و حلقه های کلیدی است. لباس های جذاب و منگوله های بزرگ ، محصولات خود را به لوازم جانبی مد بسیار مطلوبی که برای میز آرایش یا کیف دستی مناسب است تبدیل می کند.

فناوری مدرن با این کشف میراث چینی و بیان هنری جهانی همراه است. فرمول منحصر به فرد رژ لب Yumee که در همکاری با تولید کننده برتر ژاپنی Toshiki ، Eversilk ساخته شده است ، رنگ پوست را برای پنهان کردن خطوط ظریف برای ظاهر نیمه مات با ماندگاری طولانی و احساس مرطوب کننده ، یکدست می کند. درصد بالایی از روغن های گیاهی و عصاره مرغوب ویتامین E در تمام طیف ها ادغام شده و پوست را در ارائه ظاهری طبیعی و خیره کننده حفظ می کند.

یومی متعهد است که یک برند عاری از بی رحمی باشد. این شرکت گفت که محصولات و مواد تشکیل دهنده روی حیوانات آزمایش نمی شوند و همچنین تأمین کنندگان از طرف Yumee آزمایش نمی کنند.

با توجه به علاقه وندی برای استفاده از خلاقیت به عنوان نیرویی برای همیشه و به عنوان پلی برای عبور از سراسر قاره ها ، یومی 10،000 هزار دلار به موسسه چین کمک می کند ، مأموریت آن حمایت از تفاهم بین فرهنگی بین ایالات متحده و چین از طریق هنر و فرهنگ ، برنامه های تجاری است. و یادگیری در کلاس. این بودجه از برنامه نویسی عمومی برای نمایش مد ، طراحی و خلاقیت چینی در موسسه چین پشتیبانی خواهد کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>