مجموعه های مانا بر روی پیر شدن ، برجسته سازی ویژگی های طبیعی تمرکز دارند

تمرکز امروز از “جوان ماندن” برای “ماندن برای همیشه” و پیری خوب تغییر یافته است. مولفه های بسیاری برای “خوب پیری” وجود دارد از جمله رژیم غذایی ، ورزش ، شیوه زندگی و از همه مهمتر مراقبت مناسب. مصرف کنندگان دیگر نمی خواهند دهه های کوچکتر از سن تقویمی به نظر برسند – این مربوط به بهترین زندگی خود و مراقبت از خود در هر سن افراد است.

Mana’s Age Well Collection با ترکیبی از فعالیتهای طبیعی انحصاری این شرکت و یک سیستم تحویل اختراع شده که پیری میتوکندریایی را هدف قرار می دهد و به کاهش سلولهای پیر در پوست کمک می کند تا به خوبی پیر شود ، فرموله شده است. فعالیت های طبیعی برای تقویت سفتی ، قابلیت ارتجاعی و درخشندگی پوست و کاهش چین و چروک و خستگی پوست از طریق تأمین انرژی ، اکسیژن رسانی ، آبرسانی ، سم زدایی و کمک به تحریک دفاع طبیعی پوست در برابر اثرات مخرب نور مرئی مصنوعی و آلودگی. این ترکیب کاملاً مثر و انحصاری که برای کمک به تولید کلاژن و اسید هیالورونیک در پوست تولید شده است ، از طریق سیستم تحویل ماتریس سه بعدی ثبت اختراع ارائه می شود که به شما کمک می کند تا آزادسازی کنترل شده ، زایمان هدفمند ، فعالیت طولانی مدت را ایجاد کنید و یک مانع محافظت کننده و مرطوب کننده در برابر ایجاد پوست.

این مجموعه شامل شش پیشنهاد محصول است: Illuminating Primer، Tighten & Brighten Concealer، Blurring رژ لب، Moisture Cream، Cream Eye، کره بدن شلاق
یک سال مکالمه مجازی و قرارهای مجازی به افراد امکان می دهد خود را از طریق لنز جدید ببینند و باعث شده است که بسیاری از ظاهر خود از جمله آرایش و حتی کوچکترین نقص خود آگاه شوند. خبر خوب در همه این موارد این است: پذیرش از خود ، داشتن رنسانس است. مردم با تصاویر فتوشاپ شده و استانداردهای زیبایی غیرواقعی که باعث پر شدن شبکه های اجتماعی می شوند ، به سر می برند. آنها در حال دور شدن از “مصنوعی” ، نسخه های بیش از حد ساخته شده از خود و به سمت راه حل های زیبایی هستند که به خود “واقعی” آنها اجازه می دهد درخشش داشته باشند.

در این واقعیت جدید ، مجموعه Mana’s Augmented Reality Capsule وجود دارد که شامل رژگونه های مجازی ، هایلایتر کننده مجازی و محصولات لب براق مجازی است که به شما یک زیبایی ظریف و غیر قابل شناسایی را ارائه می دهد. مانا گفت ، این فرمول های بسیار ساده ، پیچیده و ساده برای استفاده ، ویژگی های طبیعی را برجسته و زیبا می کنند بدون اینکه آنها را بپوشانند یا تحریف کنند.

Virtual Blush Serum یک سرم با سبک وزن و کاربرد آسان است که به صورت نامرئی اعمال می شود و پس از واکنش سریع با PH فرد استفاده کننده ، بلافاصله به یک شستشو با رنگ طبیعی و شخصی تبدیل می شود. برجسته مجازی تمیز ، وگان و فاقد سیلیکون است و یک اثر شفاف ، درخشان و شیشه ای روی پوست ایجاد می کند. پلیمرهای دوستدار پوست یک مانع فیلم ایجاد می کنند که باعث رطوبت ، لطافت و صاف شدن پوست می شود در حالی که ویتامین های C و E پوست را حالت می دهند و از آنتی اکسیدان محافظت می کنند.

در اخبار دیگر ، با شرکت بینش مصرف کننده Crosswalk ، محصولات مانا یک مطالعه صنعت زیبایی جدید ایجاد کرده است تا مصرف کننده فعلی گروه مراقبت از پوست معتبر را درک کند. مانا نحوه مرور ، خرید ، مقایسه و در نهایت خرید مراقبت از پوست و مراقبت از مو را بررسی کرده است. این شرکت بر نحوه خرید مصرف کننده ، آستانه قیمت گذاری / هزینه ، انگیزه دهنده ، کانال های خرید ، سفر خرید درخت تصمیم گیری چند جانبه و ترجیحات محصولات و بازار متمرکز شده است. این گزارش برای بارگیری در وب سایت مانا موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>