مجموعه مراقبت از موی سالن روغن آرگان Revamps سری طلای مراکش

سری طلای مراکش ، مارک ابتکاری مراقبت از مو در سالن ، طراحی مجدد بسته بندی لوکس جدیدی را برای خطوط فروش و آرایش موی پرفروش مجموعه آرگان خود نشان داده است. علاوه بر این ، نام تجاری indie beauty وب سایت تجارت الکترونیکی خود را دوباره طراحی کرد تا هر سه خط و همچنین تاریخچه نام تجاری ، فلسفه ، کیفیت و مواد طبیعی منحصر به فرد را برجسته کند.

به گفته ادی بالوا ، مدیرعامل سری طلای مراکش ، “ما منتظر آینده هستیم. از آنجا که ما برای گسترش پس از همه گیری در ایالات متحده و ورود به بازارهای جهانی جدید برنامه ریزی می کنیم ، زمان مناسب آن است که جلوه مجموعه کلاسیک آرگان را افزایش دهیم و آن را با چشم انداز استراتژیک بلند مدت خود هماهنگ کنیم. ”

ظاهر جدید و ظریف در حالی صورت می گیرد که این برند علیرغم چالش های فعلی مربوط به همه گیری در صنعت سالن های حرفه ای ، رشد تجارت الکترونیکی چشمگیری را نشان می دهد و اکنون در هفت بازار بین المللی در دسترس است. در طرح های براق این paclaging از الگوی پس زمینه متنوع الهام گرفته از مراکش روی بطری های سفارشی و همچنین یک آرم تصفیه شده برای تأکید بر جایگاه برتر برند استفاده شده است. این شرکت همچنین در خدمت ارائه گزینه های نمایش واحد تر در کنار خطوط تولید جدید ، از جمله Black Truffle Care Care و My NuDo Rejuvenating Shampoo خواهد بود.

فرمولهای مجموعه Argan Gold Series مراکش ، ساخته شده در اسرائیل ، بسیار سبک وزن هستند و با درصد بالایی از بهترین مواد با کیفیت آبگرم فرموله شده اند که بلافاصله برای نتایج سریع تر ، بدون وزن و طبیعی تر جذب می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>