مجموعه جدید بدون سرنشین HipDot با همخونه ها رولین است

جدیدترین همکاری HipDot با فیلم موفق نوجوانان Clueless در دهه 90 Paramount Pictures است. مجموعه جدید مورد تایید شر هوروویتس امروز در Hipdot.com به صورت آنلاین آغاز به کار می کند و همچنین در Ulta.com ارائه می شود.

علاقه مندان به این فرقه کلاسیک می توانند Bettys و Baldwins داخلی خود را با The 411 Eyeshadow Palette (32 دلار) بیان کنند که دارای 12 سایه مانند Highly Selective ، Botticelli ، Classic ، Full-On Monet ، The Valley ، Homies ، Phat ، Totally مکث ، مد قربانی ، زیبا گرووی ، عروسک صورت و هرچه باشد. این مجموعه همچنین دارای مجموعه روغن لب Total Bettys (24 دلار) و پالت رژگونه Totally Clueless (26 دلار) است. برای طرفداران فوق العاده ، Cher’s Locker Set Box (108 دلار) وجود دارد که شامل یک قلم کرکی صورتی و کلاه بردار HipDot x Clueless (درست مانند Cher!) در یک مورد کلکسیونر محدود است.

“Clueless به یک انقلاب فرهنگی تبدیل شده است – از سبک های مد گرفته تا عبارات جذاب ، ما یک مجموعه آرایش ایجاد کردیم که” نوستالژی نوجوان “را تجسم می بخشد که Clueless خیلی خوب آن را به تصویر می کشد.” گفت جف سلینجر ، مدیر عامل لوازم آرایشی HipDot. “HipDot در حال حاضر نشان می دهد خود را با کراش شایسته شایسته ، بنابراین ما هیجان زده می شود که بخشی از چیزی به مانند Clueless بی انتها”

مانند تمام محصولات HipDot ، محصولات موجود در مجموعه HipDot x Clueless وگان و بی رحمی هستند – برای آلیشیا سیلورستون ، بازیگری که در نقش شر بازی می کرد ، الزامی است.

همانطور که در هاپی گزارش شد ، HipDot در اواخر سال چندین همکاری عالی داشته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>