مجموعه آرایش Prince X Urban Decay Limited Edition برای آخر هفته یادبود روز آغاز می شود

کپسول لوازم آرایشی کاملاً منحصر به فرد Prince Estate x Urban Decay به بازار عرضه شده است و هم اکنون برای خرید در دسترس است. محصولات موجود در این مجموعه شامل:

این پالت با الهام از آهنگ های افسانه ای و بسیاری از نمادهای زیبا که پرنس پوشیده است ، دارای خنثی و فلزی چشمگیر است – از جمله رنگ های مورد علاقه او ، سیاه و طلایی. این پالت سایه چشم کاملاً وگان با سایه های مخلوط ، از کرم مروارید و فلز طلای غروب آفتاب تا زرق و برق عمیق آبی-بنفش و سیاه را شامل می شود.

پالت Let’s Go Crazy Eyeshadow از بنفش کم رنگ خامه ای گرفته تا زرق و برق متالیک بنفش غنی و آبی عمیق گسترش می یابد. هر یک از این سایه ها – شامل مات ، مروارید و رنگ های براق براق کرومی – می توانند به تنهایی بایستند اما هماهنگ با هم ترکیب شوند. از ویژگی های ساخت چرم مصنوعی و نماد پرنس سه بعدی لیزر به عنوان بسته شدن مغناطیسی است.

آسترهایی که از نگاه نمادین پرنس – خط چشم همیشه روشن ، جسورانه و نگاه سوزان او الهام گرفته شده اند. این آسترها با دو فرم “So Dark” و “When Doves Cry” ارائه می شوند ، دارای فرمولی خامه ای و طراحی مجسمه ای برای کاربرد صاف و رنگی شدید هستند. فرمول با رنگدانه های مات ، نمادین ، ​​به سبک کاژال بسته بندی شده است.

این فرمول بسیار سبک وزن با الهام از درخشش پر زرق و برق پر زرق و برق پرینس ، مخلوط می شود و به طور یکپارچه پوست را با یک براق کننده طلایی روشن می کند. این روغن را می توان مستقیماً با انگشتان استفاده کرد و یا با قلم مو از آن استفاده کرد. در یک سایه جهانی وجود دارد که برای همه رنگ پوست مناسب است.

این پودر شفاف ضدآب در عین کنترل روغن تا 11 ساعت ، آرایش را کم رنگ می کند. این فرمول وگان بدون وزن باعث افزایش طول پایه و آرایش می شود ، منافذ پوست را محو می کند و باعث درخشش در تمام طول روز می شود.

این برس چند وظیفه ای از ابزارهای مجموعه آرایش شخصی پرنس الهام گرفته شده است. این برس کرکی و همه کاره بسیار پر از موهای گیاهی بسیار نرم است و می تواند در هرجای صورت و بدن استفاده شود.

همه چیز در مجموعه را می خواهید؟ پرنس خرک با هر هفت محصول نسخه محدود کامل شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>