مجموعه آرایش “Coming 2 America” ​​UOMA Beauty Rolls Outlet

این بازگشت یک فیلم محبوب دهه 80 برای نسل جدید است! در تاریخ 4 مارس ، Uoma Beauty با همکاری Coming 2 America ، یک مجموعه آرایشی جدید با نسخه محدود منتشر می کند که در 5 مارس در Amazon Prime Video به نمایش جهانی می رسد.

مجموعه Black Magic Coming 2 America که از کشور خیالی و سرسبز زاموندا الهام گرفته شده است ، زیبایی آفریقایی را در معتبرترین شکل خود به نمایش می گذارد. این مجموعه که تمرکز ویژه ای بر روی چشم دارد ، از سلطنت آفریقا از سراسر قاره گرفته شده است. از قبیله فولانی در نیجریه ، نیجر و چاد تا ندبله تا فرهنگ فوق مدرن و رنگارنگ آسو ابی / آسو اوکه.

این مجموعه علاوه بر بلوزهای سلطنتی و طلایی سلطنتی ، با ادای احترام به فیلم با رنگ های نئون بازیگوش و شاد ، از عبارات شاد و لحظات کلاسیک فیلم در کل محصولات و نام های سایه مانند Peaches & Akeem ، Queen استفاده می کند. به Be و Zamundan Sun.

مجموعه Uoma Beauty Black Magic Coming 2 America شامل رژ لب متالیک ، پالت رنگ ، آستر کاژال ، هایلایتر و موارد دیگر است.

مجموعه Uoma Beauty Edition Black Magic Coming 2 America از 4 مارس در UomaBeauty.com و 5 مارس در UltaBeauty.com ، Nordstrom.com و Beautylish.com در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>