مالی برنشتاین مدیر عامل جدید Bluemercury است

Macy’s Inc ، مالی برنشتاین را به عنوان مدیر اجرایی Bluemercury ، از 13 سپتامبر 2021 ، منصوب کرده است. او جانشین ملاك م Bluسس Bluemercury ، مارلا بك می شود.

مالی برنشتاین

در این نقش ، برنشتاین بر رشد و استراتژی کلیه جنبه های برند Bluemercury ، از پلت فرم دیجیتال گرفته تا فروشگاه ها نظارت خواهد کرد. او به تونی اسپرینگ ، رئیس و مدیر ارشد اجرایی Bloomingdale’s گزارش خواهد داد و در دفتر مرکزی Bluemercury در Bethesda ، MD مستقر خواهد شد.

برنشتاین اخیراً معاون تجارت الکترونیکی در CVS Health بود. پیش از این نقش ، وی معاون زیبایی و مراقبت شخصی با دارایی چند میلیارد دلاری بود که شامل لوازم آرایشی ، مراقبت از پوست ، مراقبت از مو و مراقبت شخصی بود. وی در این نقش تیم متنوعی از مدیران گروه ، مدیران زیبایی و تجربه برنامه های خدمات ، مشاوران زیبایی و آرایشگران مجاز را هدایت کرد. قبل از CVS ، برنشتاین در فروشگاه های خرده فروشی و مصرف کننده در McKinsey & Co. کار می کرد.

بک ، که اخیراً از سمت مدیرعاملی منتقل شده است ، در سال 2015 به Macy’s Inc پیوست ، بک تعداد فروشگاه های Bluemercury را از 60 فروشگاه به بیش از 180 فروشگاه از جمله مکان های موجود در فروشگاه های Macy افزایش داد. وی همچنین برنامه وفاداری Blue Rewards فروشگاه را راه اندازی کرد ، m-61 را گسترش داد و نام تجاری آگاهانه زیبایی Lune + Aster را راه اندازی کرد.

“من می خواهم از مارلا به خاطر چشم انداز و رهبری تشکر کنم. او بیش از 20 سال رشد Bluemercury را هدایت کرده و یک شریک ارزشمند برای تیم Macy’s ، Inc بوده است. “ادامه داد اسپرینگ.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>