مارک های HatchBeauti Trendalytics را به دست می آورند – HAPPI

HatchBeauty Brands ، دستگاه جوجه کشی زیبایی و سلامتی واقع در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، Trendalytics ، یک بستر تجزیه و تحلیل مصرف کننده را خریداری کرده است.

Trendalytics میلیون ها سیگنال را در سیستم عامل های جستجو و اجتماعی جمع می کند و از نظر الگوریتمی اندازه و طول عمر مصرف کنندگان را در صنایع مد و زیبایی شناسایی می کند تا به مارک و شرکای خرده فروش خود کمک کند تا تصمیمات خرید با حساب بیشتری بگیرند. این خرید توانایی برند HatchBeauty را برای کمک به خرده فروشان در شناسایی نیازهای مصرف کننده با دقت بیشتر تقویت می کند.

مارک های HatchBeauty از بهار سال 2019 با Trendalytics همکاری می کنند. این پلتفرم داده ها روند تحقیقات و توسعه محصولات مارک های HatchBeauty را در طی دو سال گذشته ارائه داده است. این دو شرکت همچنین از طریق دو نشریه در سال 2020 مقاله های رهبری فکر را تألیف کرده اند: اینجا + اکنون ، زیبایی در یک پست COVID-19 Economy و سلامتی برای همه: چگونه جنبش سلامتی چهره زیبایی را برای همیشه تغییر می دهد.

رئیس برند HatchBeauty ، پرستون بوتومی ، گفت: “این خرید باعث تقویت توانایی برندهای HatchBeauty در تأیید سیگنال های مصرف کننده برای تأمین خط لوله توسعه محصول ما می شود.” “این مشارکت منجر به ایجاد ده ها محصول موفق شده است و یکپارچگی رسمی تر ما را قادر می سازد تا در مسیر نوآوری به رهبری مصرف کننده ، رهبری فکر صنعت و مشارکت عمیق خرده فروش ادامه دهیم.”

Trendalytics در حال حاضر با طیف گسترده ای از شرکت های مد و زیبایی در طول چرخه زندگی خرده فروشی – از جمله Ulta Beauty ، Free People ، Ross Stores و Li & Fung – همکاری می کند تا تصمیمات تجزیه و تحلیل مصرف کننده را تأمین کند. Trendalytics به شرکت تابعه HatchBeauty Brands تبدیل خواهد شد بدون اینکه اختلالی ایجاد کند یا تغییری در فعالیتهای مداوم ، تیمی یا مشتری خود ایجاد کند.

Cece Lee Arnold ، مدیر عامل شرکت Trendalytics اظهار داشت: “مارک های HatchBeauty شریک ایده آل برای کمک به Trendalytics است که هم توانایی تجزیه و تحلیل پیش بینی ما را به حداکثر می رساند و هم چشم انداز مشترک ما را به جلو سوق می دهد.” “ما از پیوستن به شرکتی مشتاق هستیم که اشتیاق بی وقفه ما را برای بزرگتر فکر کردن – و فراتر از آنچه امروز شرکتهای خرده فروشی انجام می دهند – درگیر می کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>