مارک های زیبایی Mav در سال 2020 مقاومت نشان می دهند

Mav Beauty Brands Inc. ، یک شرکت مراقبت شخصی شخصی در جهان ، نتایج مالی خود را برای سه و دوازده ماه منتهی به 31 دسامبر سال 2020 به اشتراک گذاشته است.

درآمد Q4 2020 از 23.8 میلیون دلار در سال گذشته به 23.8 میلیون دلار کاهش یافت که نشان دهنده تأثیر منفی بیماری همه گیر Covid-19 است ، از جمله کاهش فروش محصولات مو و ایجاد اختلالات موقتی در انبارداری و تولیدات اشخاص ثالث.

برای کل سال 2020 ، درآمد 7.4٪ افزایش یافته و به 116.5 میلیون دلار رسیده است که عمدتاً نشان دهنده اضافه شدن The Mane Choice است که در پایان مالی 2019 خریداری شد. درآمد از آمریکای شمالی 110.5 میلیون دلار در سال 2020 بود که تقریباً 95٪ را نشان می داد از کل درآمد در سال 2020 ، 9.5 درصد نسبت به سال 2019 ، تا حدی با کاهش 20.0 درصدی فروش از بازارهای بین المللی ، که عمدتا تحت تأثیر تعطیلات مربوط به Covid-19 قرار گرفت ، جبران شد.

تیم بانچ ، مدیر عامل شرکت مارک های زیبایی Mav اظهار داشت: “علی رغم یک فضای نامطمئن و خارق العاده در خرده فروشی ، تجارت ما کاملاً سودآور بود و جریان نقدی رایگان سالم ایجاد کرد.” “اگرچه Covid بر روی نتایج ما تأثیر منفی گذاشت ، اما همانطور که در کل بازار تأثیرگذار بود ، اما انعطاف پذیری تجارت ما دوام دسته های ما ، قدرت و تنوع نمونه کارها Mav و مزیت مدل عملیاتی سبک دارایی ما را برجسته می کند. ما توانستیم به سرعت واکنش نشان می دهد و از تقاضای آنلاین قوی استفاده می کند و در نتیجه فروش کانال های تجارت الکترونیکی بیش از دو برابر بیش از 2019 است.

بانچ ادامه داد: “در حالی که ما به نظارت و سازگاری با شرایط بازار ادامه خواهیم داد ، اما ما خوشبین هستیم که با افزایش نرخ واکسیناسیون و باز شدن اقتصاد ، سال 2021 محیط عملیاتی مطلوبی را برای شرکای خرده فروشی ما ایجاد خواهد کرد. ما نمونه کارهای متنوعی از چهار مارک مد روز داریم که انتظار داریم با گذشت زمان رشد بالاتری داشته باشند. “

این شرکت همچنین اعلام کرد ، از تاریخ 10 مه 2021 ، جودی آدام از سمت خود به عنوان مدیر مالی شرکت استعفا خواهد داد ، و Niv Majar ، معاون مالی رئیس جمهور ، تا زمان پیدا شدن جایگزین ، سمت مدیر مالی موقت را بر عهده خواهد گرفت. .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>