مارک مراقبت از مو پیر شدن P & G’s اولین کمپین را منتشر می کند

Procter & Gamble’s Biology – مارک مراقبت از مو که برای نیازهای خاص رشته های پیری طراحی شده است – اولین کمپین تبلیغاتی ملی خود را منتشر کرده است. این کمپین با نمایش زیبایی ، انرژی و قدرت زنان بالای 50 سال ، با مشارکت Fancy ایجاد شد ، یک بوتیک خلاقانه 100٪ متعلق به زنان که به دلیل کارهایی که باعث افزایش و تقویت آنچه برای زنان مهم است ، شناخته می شود.

Biology Hair ، که به طور انحصاری در فروشگاه ها و به صورت آنلاین در Target موجود است ، چهار خط نقره ای و براق ، نرم و هیدراته ، محصولات کامل و پر جنب و جوش و یک ظاهر طراحی شده را شامل می شود تا تغییرات خاصی را که با پیری مو رخ می دهد ، برطرف کند. طبق مارک متعلق به P & G ، ترکیبات اصلی شامل کافئین ، بیوتین و روغن آرگان هستند.

در این مبارزات ، بیولوژی مو می گوید با تغییر تأكید از خطوط ظریف نامطلوب ، موهای سفید و كشش گرانشی ، به بسیاری از علائم و خصوصیات غبطه برانگیز سن ، مانند اعتماد به نفس ، دانش و موفقیت ، گفتگوی “علائم پیری” را تغییر می دهد. نمایش خلاق نمایش خود را به عنوان یک فریاد دعوت از همه زنان برای در آغوش گرفتن لبه منحصر به فرد و زیبا خود معرفی کرده است. این فیلم شامل سه زن 40 ، 50 و 60 ساله است که قدرت خود را به نمایش می گذارند و ظاهر او را دوست دارند و دوست دارند.

https://www.youtube.com/watch؟v=lGdlGuVqohs

کیتی کیتینگ و اریکا فایت ، بنیانگذاران Fancy 50+ هستند و در طول زندگی حرفه ای خود روی حساب های زیبایی کار کرده اند.

این کمپین دارای فیلم آنلاین ، اجتماعی ، رادیویی و چاپی است. موارد برجسته شامل پیش پخش YouTube ، Hearst و Conde Nast ، همراه با خرید رادیو ملی در شبکه صوتی Entercom ، شبکه های رادیویی Premiere (iHeart) ، Skyview Networks و Westwood One.

زیست شناسی مو ، که به طور انحصاری در فروشگاه ها و به صورت آنلاین در Target موجود است ، شامل چهار خط – محصولات نقره ای و درخشان ، نرم و هیدراته ، محصولات کامل و پر جنب و جوش و یک ظاهر طراحی شده برای مقابله با تغییرات خاصی است که با پیر شدن موها اتفاق می افتد. مواد اصلی شامل کافئین ، بیوتین و روغن آرگان است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>