مارک طبیعی جیسون با خط جدید مردان گسترش می یابد

مارک طبیعی مراقبت شخصی Jasön یک سری جدید مردانه را به بازار عرضه کرده است که شامل سه مجموعه مرطوب کننده (برای خشکی پوست و مو) ، آرام بخش (برای رفع حساسیت پوست و شوره سر) و تازه کننده (برای انواع پوست و مو) است. با توجه به مارک تجاری متعلق به Hain Celestial ، هر مجموعه ترکیبی از شستشوی بدن ، شامپو و نرم کننده 2 در 1 ، دئودورانت و مرطوب کننده صورت + مومیایی پس از اصلاح را ارائه می دهد.

لیزا کوکر ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل ، مراقبت های شخصی در Hain گفت: “یافتن محصولاتی که بتواند از عهده مراقبت از پوست و موهای منحصر به فرد آنها برآید ، برای مردان دشوار است. آسمانی “ما مفتخریم که در حالی که به قول مارک جیسون در مورد محصولات بهتر شما الهام گرفته از طبیعت ، پاسخگوی این نیازها هستیم.”

Hain Celestial در شماره 50 گزارش اخیر 50 برتر Happi ، که مارک های برجسته مراقبت شخصی ، مراقبت از منزل و زیبایی را نشان می دهد ، در رتبه 48 قرار گرفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>