مارلین ها با لیزول تمیز می شوند

اصطلاحاً یک تیم بیس بال لیگ برتر در این فصل کثیف بازی نخواهد کرد.

میامی مارلینز و RB ، سازنده لیسول ، با همکاری یکدیگر اقدامات ضدعفونی کننده و تمیزکاری موجود در پارک مارلینز را افزایش داده اند. این اتحادیه حمایت از مشتری را در اولویت قرار می دهد زیرا تیم به دنبال بازگشت هواداران به مارلینز پارک در طول فصل منظم 2021 است.

مارلین ها اولین تیم لیگ برتر بیس بال (MLB) هستند که در طول تمرین بهار تیم و بازی ها و تمرینات فصل منظم با لیسول همکاری می کنند.

مارلینز با میکروب شناسان و کارشناسان لیزول برای تقویت و تقویت اقدامات ضد عفونی داخل پارک ، با تمرکز بر روی نقاط داغ جوانه زا از جمله نرده ها ، حمام ها ، گودال ها و خانه های باشگاهی همکاری خواهد کرد. RB محصولات ضد عفونی کننده مورد تأیید EPA را برای مارلین ها تهیه می کند تا در مناطق دارای لمس و پرترافیک که میکروب در آنها بیشتر شیوع دارد ، استفاده کند و توزیع کننده های دستمال مرطوب ضد عفونی کننده لیزول در اطراف پارکینگ برای استفاده طرفداران در دسترس خواهد بود.

این اعلامیه به دنبال تعهد RB با MLB ، اعلام شده در اکتبر 2020 است.

E. Yuri Hermida ، معاون اجرایی بهداشت آمریکای شمالی در مورد RB “لیسول مفتخر است که با مارلینز همکاری می کند تا به آنها کمک کند تا اعتماد هواداران را هنگام بازگشت به پارکینگ برای لذت بردن از سرگرمی های آمریکا به آنها جلب کنند.”

مایکل شاو ، رئیس تجربه و نوآوری مارلینز گفت: “ما می دانیم که طرفداران ما از تجربه بیس بال مارلینز در پارکینگ بسیار هیجان زده هستند و ایجاد یک فضای امن برای بازگشت آنها به پارک مارلینز همچنان اولویت اصلی ما است و ما وارد فصل 2021 می شویم.” “این اولین مشارکت از نوع خود در بین تیم های MLB به هواداران ما اطمینان می دهد که گام های لازم برای اعمال اقدامات اضافی بهداشت و ایمنی در پارکینگ ما برداشته می شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>