لیزول برای کمک به آمادگی Tripadvisor برای موج مسافرت پس از همه گیری

Tripadvisor و Reckitt با هدف کمک به نزدیک به 8 میلیون کسب و کار گردشگری و مهمان نوازی که در پلت فرم راهنمای سفر ذکر شده اند ، برای کمک به بازسازی اعتماد به نفس مسافران در ضد عفونی این مشاغل ، ابتکار مشارکت جدیدی را تشکیل داده اند.

تقریباً دو سوم (64٪) از مسافران ایالات متحده اظهار داشتند كه مشاغل با تمهیداتی نظیر تمیز كردن پیشرفته ، در حال حاضر برای آنها در هنگام تصمیم گیری در مورد سفر مهمتر است ، در مقایسه با سفرهایی كه قبل از همه گیری انجام داده اند.

از م componentsلفه های اصلی این مشارکت می توان به ایجاد و انتشار توصیه های صنعت مورد حمایت علمی طراحی شده برای آموزش ارائه دهندگان محل اقامت و رستوران ها در مورد بهترین روش ها در محیط آنها و همچنین توزیع کیت های ضد عفونی و ضدعفونی کننده Lysol از طریق یک درگاه تجارت الکترونیکی اشاره کرد. .

با بهره گیری از شبکه صاحبان مشاغل Tripadvisor ، Tripadvisor کیت های ضد عفونی و ضد عفونی کننده لیسول را به مشاغلی که بیشتر به آنها احتیاج دارند ارتقا می دهد. پنج نوع مختلف کیت ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده لیزول وجود دارد که برای پاسخگویی به نیازهای مختلف تجاری و مصرفی طراحی شده اند – نجات توالت ، ضد عفونی و محافظت ، Germ Busters ، لیزول در بسته شروع کننده و لیزول در بسته بسته بزرگ. برخی از محصولات موجود در این کیت ها شامل ، به عنوان مثال ، اسپری ضد عفونی کننده لیزول ، دستمال مرطوب لیزول و تمیزکننده حرفه ای لیزول – پیشرفته عمیق تمیز.

یک صفحه اختصاصی برای فروش کیت های ضد عفونی و ضد عفونی کننده لیسول و به اشتراک گذاری مطالب آموزشی در مورد چگونگی استفاده مشاغل از این کیت های تازه ایجاد شده ایجاد شده است. صاحبان مشاغل کیت ها را بصورت آنلاین خریداری می کنند.

کریستین مگوایر ، تجارت جهانی رسانه های GM / VP در Tripadvisor ، گفت: “در طول این همه گیر ، تحقیقات ما نشان داده است که ایمنی و تمیزی عاملی اساسی برای مصرف کنندگان در هنگام بازگشت به غذا و مسافرت است.” ما امیدواریم که با بشارت دادن به این بینش مشتری نسبت به شرکای معتمد خود مانند لیسول ، از میلیون ها تجارت مسافرتی و مهمان نوازی که به دنبال راهنمایی هستند ، حمایت کنیم. ما صاحبان مشاغل را به تخصص و مشاوره ارزشمند لیزول متصل خواهیم کرد – به نوبه خود به کسب و کارها آموزش می دهیم که چگونه خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 را به حداقل برسانند و به طور همزمان ، به مصرف کنندگان خود کمک می کنند تا در سفر سفر کنند و دوباره غذا بخورند. “

“ما یک دیدگاه مشترک با Tripadvisor داریم – برای آموزش و آگاهی کسب و کارها در مورد پروتکل های پیشرفته ضدعفونی کننده که به تجدید اعتماد به نفس مسافران کمک می کند. Lysol و Tripadvisor هر دو متعهد به حمایت از صاحبان مشاغل و مسافران در این اوقات دشوار هستند ، به همین دلیل ما از اعلام این همکاری جدید خوشحال هستیم. ”، گفت: E. Yuri Hermida ، معاون اجرایی بهداشت آمریکای شمالی برای Reckitt ، که دارای رتبه No بود 8 در گزارش 30 بین المللی برتر Happi 2020.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>