لوازم آرایشی MAC Studio Radiance را معرفی می کند

MAC با نام جدید و دامنه سایه گسترده – Studio Radiance جان تازه ای به MAC Face & Body می بخشد.

در حالی که فرمول ثابت باقی مانده است ، Studio Radiance طیف وسیعی از سایه های 30 سایه زایی پوست را شامل می شود ، از نور تا عمیق ، برای پاسخگویی بهتر به نیازهای همه.

Eva Yea ، معاون ارشد رئیس جمهور ، توسعه جهانی محصولات جهانی ، گفت: “این مفهوم که ما به همه رنگ پوست می پردازیم از روز اول برای MAC مهم بوده است.” “ما به طور مداوم در حال مکالمه و در نتیجه مکالمه با مصرف کنندگان و جامعه هنرمندان در سراسر جهان هستیم ، زیرا همه در MAC استقبال می کنند. Studio Radiance تفاوتی ندارد و ما امیدواریم که بتوانیم پیشنهادات خود را برای هر دو صورت و بدن با این طیف سایه فراگیر گسترش دهیم. “

برای جان بخشیدن به محصول و آداب و رسوم Studio Radiance ، MAC گروه متنوعی از خلاقیت ، ورزشکار و تأثیرگذار را به عنوان چهره های این کمپین انتخاب کرد.

بازیگران آنجر آنول ، عکاس و مدل کشف شده در TikTok هستند. آرتمیس ، یکی از اعضای Moonlight Roller Crew و یکی از بنیانگذاران سیاتل اسکیت ؛ آرسون سوررنتی ، نوازنده ای با استعداد ، که در حال حاضر اولین آلبوم خود را تولید می کند. Tasmin Meyer ، یک عکاس و سبک؛ Evelyn Escobar ، مدافع سلامتی ، آرایشگر ناخن و بنیانگذار Hike Club ؛ و MLMA ، یک هنرمند ، موسیقیدان و آرایشگر.

بازیگران مدرن از طریق هفت روز محتوای خودآفرین و عکسبرداری های محل سکونت در خانه هایشان به رهبری Micaiah Carter و Campbell Addy ، به فیلتر و زندگی روزمره MAC دسترسی فیلتر نشده داشتند. نتیجه این تصاویر و تصاویر زیبا و بدون روتوش است که پوست واقعی مردم واقعی را جشن می گیرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>