لوازم آرایشی MAC به رژلب مرطوب کننده لباس بلند اضافه می کند

M · A · C لوازم آرایشی و بهداشتی Lip Me Liquid Lipcolour جدیدترین ساخته برای بهار 2021 است. یک رژ لب مایع که همانقدر با روغن های تهویه مطبوع و با رنگ تند پمپ می شود ، Love Me Liquid Lipcolour بیانگر پر جنب و جوش از خود اصیل شما است – بدون فدا کردن آبرسانی – به گفته این شرکت ، لب ها به همان راحتی که در پوست خود احساس می کنید ، احساس راحتی می کنند.

Love Me Liquid Lipcolour از یک اپلیکاتور نوک پیکان شکل 360 درجه سفارشی و انعطاف پذیر برخوردار است که خط لب و کمان کوپید را با سرعت ، سهولت و دقت جزئیات می دهد ، بنابراین رنگ لوکس بی عیب و نقص با دقیق ترین خطوط مطابقت دارد. احساس بالش فرمولاسیون بدون وزن از روغن آرگان ، روغن نارگیل ، کره شی ، کره کارناوبا و عصاره خیار با مجتمع TLC لب اختصاصی M · A · C حاصل می شود.

به گفته این شرکت ، این لب مایع است که لبهایش را دوست دارد و دارای مزایای مرطوب کننده و مرطوب کننده مانند لباسی است که کاملاً ساتن است و کاملاً پوشانده شده است. Exclusive ColourCling Technology قدرت یک پلیمر پیشرفته را برای ارائه سایش 12 ساعته مهار می کند.

این مجموعه اکنون در 17 سایه فوق العاده اشباع قرمز قرمز ، نارنجی سوخته ، بنفش های مجلل و صورتی های برهنه و برهنه موجود است. همانطور که در هاپی گزارش شده است ، این پرتاب به یک روال جدید فروش پول پیوست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>