لوازم آرایشی MAC آرایش مورد علاقه “Squirt” رژلب را به ارمغان می آورد

ملیسا میزل ، سردبیر همیار28/4/28

لوازم آرایشی MAC برای احیای مجدد و بازسازی یکی از پرفروش ترین محصولات لب از دهه 2000 – Squirt ، به ریشه های خود بازگشته است.

Squirt ، یک عینک مخصوص محافظت از لیوان سبز آهک ، اکنون به عنوان براق کننده و مرطوب کننده یک چوب اصلاح می شود: Squirt Balm. این فرمول براق کننده و مطبوع ، تازگی لیوان عینک Squirt اصل را با فرمولی مدرن و بسته بندی جدید و جالب ارائه می دهد. این محصول لب ها را در یک لعاب مرطوب با رنگ عسل که باعث افزایش رنگ لب می شود ، می پوشاند تا رنگی یک نوع ایجاد کند.

به گفته این شرکت ، عصاره ریشه زنجبیل ، فلفل دلمه ای و کریستال منتول احساس سوزن سوزن شدن ناخوشایندی را برای یک اثر حجم دهنده فوری ایجاد می کنند ، در حالی که کره شی ، روغن نارگیل و روغن آووکادو لب ها را تغذیه می کنند.

Squirt Balm نوعی محصول کاملاً محدود و دسته ای کوچک بود و قبلاً به فروش رسیده است! برای اطلاعات بیشتر در مورد لوازم آرایشی ، به اینجا نگاه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>