لوازم آرایشی و بهداشتی Elf با نسخه محدودی وارد Crypto می شوند ، غوطه ور در مجموعه طلای دیجیتال NFT

وقتی آیه زیبایی و دنیای رمزنگاری با هم برخورد می کنند! elf Cosmetics با راه اندازی # لوازم آرایش کریپتو مرزهای جدید را تحت فشار قرار داده و فضای دیجیتال را مختل می کند. سه مورد از محصولات محبوب “مقدس مقدس جن” – Poreless Putty Primer ، 16HR Camo Concealer و Ride یا Die Lip Balm – در طلای دیجیتال فرو رفته و برای اولین مجموعه NFT های جن ، یا به قول ما “Ne” ، 100٪ رمزنگاری می شوند. lfTs ، “جن گرایی جدید مورد علاقه ما. اکنون می توانید لوازم آرایشی Crypto و تکه ای از میراث برجسته جن را داشته باشید.

NFT مخفف رمز غیر قابل شستشو است. در یک دفتر دیجیتال به نام بلاک چین ذخیره می شود. این گواهی به عنوان دارایی دیجیتالی کاملاً منحصر به فرد است و هرگز قابل تکرار و قابل تعویض نیست. NFT ها می توانند عکس ، فیلم ، فایل صوتی و انواع دیگر فایل های دیجیتال باشند. با NFT می توانید یک نوع هنر هنری داشته باشید ، مانند اولین توییت از بنیانگذار توییتر ، یک لحظه برجسته NBA و اکنون ، یک نمایش متحرک از محصول جن مورد علاقه خود. هر NFT دارای گواهی اصالت و مالکیت است و به شما سالهاست حق رجز می دهد!

در اینجا یک فیلم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فن آوری جدید جذاب لوازم آرایشی آورده شده است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>