قرص Softgap Colgate مشخصات پایداری برند را بالا می برد

Softsoap تبلت های جدید Foaming Hand Soap و بطری آلومینیومی قابل بازیافت و قابل بازیافت را روانه بازار کرده است. مارک متعلق به Colgate-Palmolive می گوید که این اولین گزینه پر کردن مجدد به صورت قرص است که توسط یک مارک بزرگ در ایالات متحده ارائه می شود.

بطری آلومینیومی قابل بازیافت در خانه پر از آب شده و کاربران در یک قرص می ریزند و منتظر می مانند تا گاز بخورد و به صابون دستی تبدیل شود.

Softsoap Foaming Tablet Starter Kit 71٪ پلاستیک کمتری نسبت به بطری پلاستیکی صابونی پلاستیکی استفاده می کند. با استفاده از کیت های پر کردن مجدد قرص های سافت ساوپ ، این مارک می گوید که کاربران در نهایت 92٪ کمتر از پلاستیک های صابونی دستی سنتی استفاده می کنند.

طبق داده های Colgate-Palmolive ، فقط در سال 2020 بیش از 455 میلیون بطری پلاستیکی پمپ صابون دستی مایع فروخته شده است. این برند می گوید اگر هر شخصی که در سال 2020 بطری پلاستیکی دستی پمپ صابون خریداری کرده است ، به Softsoap Foaming Tablets Starter Kits روی بیاورد ، این باعث می شود بیش از 150 میلیون بطری پلاستیکی پمپ صابون از ورود به محل دفن زباله نجات یابد.

فرمولاسیون صابون در رایحه های Sparkling Lavender ، Lemon Fizz و Fresh Coconut موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>