فروش کلوروکس در Q3 2021 ثابت باقی مانده است

در سه ماهه سوم مالی خود که به 31 مارس 2021 منتهی می شود ، شرکت Clorox گزارش داد که فروش مساوی با محموله های کمتری با ترکیب قیمت مطلوب و 1 امتیاز سود حاصل از کسب اکثریت سهام شرکت مشترک در عربستان سعودی در ژوئیه 2020 جبران شده است. فروش ارگانیک 1٪ کاهش داشت.

فروش در بخش بهداشت و سلامتی – که شامل تمیز کردن ، محصولات حرفه ای ، ویتامین ها ، مواد معدنی و مکمل ها است – 8٪ کاهش یافته است ، که عمده آن به دلیل حمل و نقل پایین تر محصولات پاک کننده و ضد عفونی کننده در کانال های خرده فروشی و حرفه ای در مقایسه با رشد بی سابقه در سال است. دوره آگو و همچنین محدودیت های عرضه برای برخی از محصولات اصلی.

فروش بخش های خانگی 6 درصد افزایش داشت ، در حالی که فروش بخش های سبک زندگی ثابت باقی مانده است.

“همانطور که انتظار می رفت ، ما در سه ماهه سوم فروش ناچیز را در مقایسه با رشد 15 درصدی سه ماهه قبل تحویل دادیم. آنچه مهم است این است که ما در مسیر دستیابی به بهترین رشد بالاترین سطح سال گذشته در بیش از 20 سال هستیم ، “مدیر عامل شرکت لیندا رندل گفت. “با نگاه به جلو ، سبد سهام ما همچنان نقش مهمی در پرداختن به گرایش های بزرگ مصرف کننده دارد که در 12 ماه گذشته تسریع شده است ، و ما را به خوبی موقعیت می بخشد تا جاه طلبی خود را برای تسریع در رشد بلند مدت و سودآور انجام دهیم.”

انتظار می رود فروش سال مالی کلوراکس بین 10 تا 13 درصد رشد کند ، که نشان دهنده نتایج فروش قوی در نیمه اول و همچنین انتظارات تقاضای تعدیل شده نسبت به مانده سال مالی است.

فروش سال مالی همچنان حدود 1 امتیاز از سهام سرمایه گذاری مشترک سعودی را در نظر می گیرد که با 1 امتیاز از نرخ ارز نامطلوب ارز جبران می شود. فروش آلی سال مالی همچنان دامنه رشد 10 تا 13 درصد را در نظر می گیرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>