عطرهای بهاری Daisy Marc Jacobs Rolls Out Limited Edition

مجموعه عطرهای Coty یک پیچ و تاب فصلی در عطرهای کلاسیک دیزی است.

ملیسا مایسل ، دستیار ویرایشگر05.11.21

Coty انواع عرضه عطرهای بهار و تابستان با گسترش خط و اولین نسخه را دارد. Daisy Marc Jacobs Spring Limited Editions با به دست آوردن ذات مطبوع طبیعت و معصومیت بهار ، یک پیچ و تاب فصلی در عطرهای کلاسیک دیزی است. به گفته کوتی ، هر عطر دارای یک ماده غیر منتظره سبز همراه با یک رنگ صورتی زنانه است و تعادل لطیف و در عین حال تازه ای را ایجاد می کند که شما را به دنیایی ایده آل از گلهای شاد و سرسبز منتقل می کند.

Daisy Marc Jacobs Spring Limited Edition از گل رز گل رز و شکوفه های گل رز برای ایجاد “احساس زیبایی از ظرافت” برخوردار است ، در حالی که هل سبز بافت تندی به آن می بخشد. Daisy Marc Jacobs Eau So Fresh Spring Limited Edition دارای شکوفه و شکوفه چای سبز است که با انفجار درخشان فلفل صورتی تکمیل می شود. سرانجام ، Daisy Love Marc Jacobs Spring Limited Edition شامل نت هایی از گل صد تومانی صورتی ، انجیر و شیر انجیر است.

در خبرهای دیگر ، پیشرو در گروه بدون جنسیت در Coty CK One Summer است. بطری نمادین CK One با طرحی بیش از حد اشباع شده با سایه های زنده آبی و سبز روی بطری ابداع شده است که چاشنی خنک و با طراوت را منتقل می کند. ترکیب مرکبات نادر لیبره و پرتقال ترکیبی تلخ و در عین حال شیرین است. نشاط ریواس یک طراوت نوستالژیک ارائه می دهد. پیمان آب شیرین باعث نشاط درخشان می شود. و پوست هلو شاداب شیرینی مدرنی به شما می بخشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد عطر خوب به اینجا نگاه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>