طرح های پایداری با زیبایی و سیاره را دوست دارند با مراقبت از موهای قابل شارژ در هدف

Love Beauty and Planet اعلام کرده است که چگونه می خواهد برای پایداری در کل تجارت جهانی خود مقابله کند ، که شامل 50 کشور بیش از 8 گروه است و به رشد خود ادامه می دهد.

“از زمان راه اندازی ما در سال 2018 ، ما سفری داشته ایم تا به شما و سیاره تمیزتر ، سبزتر و زیباتر کمک کنیم. به عنوان یک مارک تجاری که به معنای برداشتن گام های قوی در تجارت ما و تعیین جاه طلبی های بزرگ جسورانه است ، در حالی که از همه اقدامات کوچکی که هر کسی می تواند برای آینده پایدارتر انجام دهد ، بزرگداشت و پیروی می کند. ” سیاره. ما تمرکز خود را بر این گذاشته ایم که زیبایی های ساخته شده با اندیشه را در دسترس همه قرار دهیم ، اما می دانیم که کارهای بیشتری برای انجام وجود دارد. ما افتخار می کنیم که با حمایت از تعهدات یونیلور در زمینه آب و هوا و تحت فشار قرار دادن خود برای ادامه پیشرفت هر کجا که بتوانیم ، به نوآوری خیرخواهانه در سبد سهام خود ادامه دهیم. ”

امروز ، Love Beauty and Planet متعهد شده است:

این شرکت متعهد شده است كه تا سال 2030 ، 100٪ سبد محصولات و بسته بندی آن ، دفع مناسب مردم و كره زمین را فراهم خواهد كرد ، همه بسته بندی ها با 100٪ مواد بازیافتی ساخته می شوند. این شرکت همچنین به سرمایه گذاری در زمینه بازیافت دسترسی و جمع آوری در تمام بازارهای محل فعالیت خود ادامه خواهد داد.

Love Beauty and Planet در شرف فروش آلومینیوم و بطری های شامپو و نرم کننده در فروشگاه های خرده فروشی است. اکنون در Target (در فروشگاه و آنلاین) در چندین محدوده موجود است: آب نارگیل و گل میموزا و کره مورومورو و گل رز با قیمت 9.99 دلار.

این شرکت همچنین متعهد به تولید صفر خالص گازهای گلخانه ای تا سال 2030 از محل تأمین منابع تا فروش شد. تمرکز اصلی آن در کاهش انتشار با نگاهی دقیق به تولید ، توزیع و بسته بندی و مواد تشکیل دهنده آن خواهد بود. این برنامه همچنین در حال بررسی راه حل های اضافی مبتنی بر طبیعت برای محافظت و بازسازی زمین ، جنگل ها و اقیانوس ها خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>