ضد عفونی کننده های دو دست اول توسط Green Seal تایید شده اند

محصولات گروه تورك و پزشكان اولین گواهینامه های سازمان را دریافت می كنند.

ضد عفونی کننده دست و ژل مشروبات الکلی Essity و گروه پزشکان ضدعفونی کننده دست الکل الکل اولین ضد عفونی کننده دست در بازار هستند که گواهینامه Green Seal را دریافت می کنند.

گرین سیل گفت که قبل از اعطای گواهینامه ، 100٪ از ترکیبات ضد عفونی کننده ژل دستمال Tork و ژل الکل ضد عفونی کننده دست برای مواد سرطان زا ، سموم تولید مثل ، مواد تحریک کننده پوست ، فتالات ، پارابن و آلاینده ها را غربال می کند. همچنین محصولات ملزم به رعایت استانداردهای عملکردی سازش ناپذیر ، استفاده از موادی که آبراهه ها را آلوده نمی کنند و همچنین از مواد بسته بندی ارجح زیست محیطی استفاده می کنند.

گرین سیل می گوید این استاندارد صدور گواهینامه ضدعفونی کننده دست با توجه به نگرانی در مورد مواد سمی موجود در ضدعفونی کننده های دست ، با استفاده از متخصصان بهداشت عمومی و صنعت ایجاد شده است. معیارهای دقیق صدور گواهینامه به صورت آنلاین در دسترس است.

داگ گتلین ، مدیر عامل شرکت Green Seal گفت: “فرمولاسیون با مواد ایمن و پایدار برای محصولی که مردم دهها بار در روز روی پوست خود می گذارند بسیار مهم است.” “در حال حاضر یک شکاف مهم در بازار وجود دارد که خریداران می دانند مراقب ضد عفونی کننده های ضد سمی دست و یا بی اثر باشند ، اما سخت می توانند گزینه های امن را به سرعت و به راحتی شناسایی کنند. گواهینامه Green Seal به مصرف کنندگان ، خریداران و مدیران تسهیلات اطمینان می دهد که آنها در حال خرید یک ضد عفونی کننده دست هستند که به طور مستقل با بالاترین استاندارد برای سلامت ، ایمنی و اثربخشی تأیید شده است. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>