صنعت از برنامه انتخاب ایمن EPA پشتیبانی می کند

ACI به انجمن ها و شرکت های دیگری می پیوندد که آژانس را برای بازگرداندن این برنامه محبوب فرا می خوانند.

تام برانا ، مدیر تحریریه02.09.21

موسسه نظافت آمریکایی به ده ها انجمن و شرکت پیوست که از آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده خواستند تا برنامه Safer Choice خود را بازگرداند.

نامه ای در 5 فوریه به جین نیشیدا ، سرپرست سرپرست سازمان حفاظت محیط زیست ارسال شد و در آن “حمایت قاطع” از برنامه “و همچنین نگرانی ما از ماندگاری طولانی مدت آن” ابراز شد.

برنامه Safer Choice در صورت اثبات ملاک های دقیق بهداشت و بهداشت و محیط زیست ، به شرکت ها این امکان را می دهد تا برچسب مورد تایید آژانس را دریافت کنند. این برچسب توسط مصرف کنندگان و همچنین برای راهنمایی خریدهای انجام شده برای مدارس و سایر م institutionsسسات استفاده می شود.

امضا کنندگان این نامه ، از جمله تولید کنندگان مواد پاک کننده و مواد شیمیایی ، انجمن های تجاری و سازمان های غیردولتی ، خاطرنشان کردند که “منابع و رهبری از این برنامه حیاتی در طی چهار سال گذشته تخلیه شده است” و “برنامه اکنون به شدت تحت تقریباً با چهار کارمند تمام وقت تأمین می شود. “

به عنوان بخشی از این برنامه ، EPA یک لیست مواد شیمیایی ایمن تر یا SCIL متشکل از مواد شیمیایی امن برای عملکرد خود نگهداری می کند.

“شرکت های سراسر زنجیره ارزش از مارک Safer Choice استفاده می کنند تا اقدامات شیمیایی ایمن تر خود را از صاحبان نام تجاری گرفته تا خرده فروشان تا تولید کنندگان مواد شیمیایی پیش ببرند. SCIL به تولیدکنندگان این امکان را می دهد که بهترین مواد شیمیایی ایمن را در کلاس به بازار ارائه دهند که از طرف شخص ثالث تأیید صحت EPA را انجام دهند. ” “صاحبان نام های تجاری و تولیدکنندگان محصول با استفاده از SCIL برای دریافت گواهینامه Safer Choice در Safer Choice سرمایه گذاری کرده اند. خرده فروشان عمده برچسب Safer Choice را راهی برای تأیید تأیید پذیرانه اهداف شرکتی که در جامعه با سیاست های شیمیایی روبرو می شوند ، مشخص می کنند. “

در سال 2020 ، موسسه نظافت آمریکایی اولین سازمان غیر سازنده ای بود که با موفقیت مواد تشکیل دهنده تمیز کننده را برای گنجاندن در SCIL ارسال کرد.

کاتلین استنتون ، معاون دانشیار رئیس امور فنی و امور بین الملل ACI ، که کار انجمن را در زمینه موارد ارسالی بر عهده داشت ، گفت: “افزودن مواد شیمیایی به SCIL نوآوری و رشد در محصولات ایمن را ترغیب می کند ، بازارهای تولید کنندگان را افزایش می دهد و به محافظت از مردم و محیط زیست کمک می کند.” .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>