صادقانه ترین پرونده های شرکت برای IPO

Honest Co. ، شرکت تولیدات کالاهای مصرفی که توسط بازیگر زن جسیکا آلبا تاسیس شد ، تقاضای عرضه اولیه را ارائه داد. این شرکت مستقر در لس آنجلس اقدام به فروش 100 میلیون دلار سهام کرد ، اگرچه ناظران اظهار داشتند که این رقم اغلب به عنوان جایگزین برای محاسبه هزینه های تشکیل پرونده استفاده می شود.

Honest در اعلامیه خود گفت فروش آن 27.6 درصد رشد داشته و در سال 2020 به 300.5 میلیون دلار رسیده است و این رقم از 235.6 میلیون دلار در سال 2019 بوده است. این در حالی است که در سال 2020 14.5 میلیون دلار از دست داده است یا 85 سنت از هر سهم ، در حالی که سهم سال گذشته 1.83 دلار بوده است.

این شرکت گفت: “اصالت اقتدار ماست.” “هنگامی که بیماری همه گیر COVID-19 رخ داد و ما در محاصره قرار گرفتیم ، مردم از سلامت خود و آنچه که به خانه های خود می آورند آگاه شدند. صادقانه هرگز از بودن در کنار آنها تزلزل نکرد. “

سال گذشته ، wبا این وجود همه گروه های محصول از 2019 تا 2020 رشد کردند ، درآمد خانوار و سلامتی The Honest Co. با 116.5٪ به 32.5 میلیون دلار افزایش یافت ، در حالی که 15 میلیون دلار بود. این شرکت دلیل این امر “فروش محصولات ضدعفونی کننده و ضد عفونی کننده که در سال 2020 معرفی کردیم ، به ویژه از طریق کانال خرده فروشی” است.

صادقانه در سال 2011 شروع به کار کرد آلبا با کریستوفر گاویگان ، برایان لی و شان کین ارتباط برقرار کرده است تا یک مجموعه سازگار با محیط زیست از ملزومات خانوادگی را که از طریق خدمات اشتراک ماهانه در Honest.com ارائه می شود ، راه اندازی کند. در زمان پرتاب ، tوی بنیانگذاران ادعا كردند كه آنها “متعهد به ساختن محصولات ایمن ، پایدار ، راحت تر ، زیبا و مقرون به صرفه تر” بوده و می توانند محصولات مختلفی از مراقبت شخصی تا نیازهای كودكان مانند دستمال مرطوب پوشك گرفته تا مواد تمیز كننده خانگی را به مصرف كنندگان ارائه دهند.

آلبا در مراسم راه اندازی گفت: “من ساعت های زیادی را صرف تحقیق در مورد محصولات و رانندگی در اطراف تلاش برای یافتن گزینه های امن تر و سازگار با محیط زیست برای بچه هایم کردم.” “من می دانستم که بیشتر مردم نه چنین زمانی دارند و نه وسیله ای برای پرداخت قیمت های حق بیمه. ما داشته است تا راحت تر شود. “

از بزرگترین سهامداران شرکت صادق می توان به L Catterton ، IVP ، Lightspeed Venture Partners ، Fidelity و General Catalyst اشاره کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>