صابون Reinol بدون حلال از دست کارگران محافظت می کند

پاک کننده دستی Reinol Original بدون حلال ، سخت ترین مواد چرب و چرب دست کارگران صنعتی را برای دهه ها تمیز کرده است.

کلایو لئون ، بنیانگذار و رئیس Reinol ، تولید کننده صابون های سنگین بدون حلال ، گفت: “کارگران ساختمانی ، کشاورزی ، خدمات غذایی و تعمیرات اتومبیل به یک صابون ایمن و بدون حلال در محل کار خود احتیاج دارند.” “با وجود تمام مواد شیمیایی بالقوه خطرناک و مضر که کارگران می توانند در هنگام کار در معرض کار قرار بگیرند ، آخرین چیزی که آنها نیاز دارند صابونی با مواد شیمیایی سخت در آن است.”

Reinol حاوی مواد شیمیایی سختی نیست که بسیاری دیگر از صابون های سنگین از آن استفاده می کنند. این شرکت گفت که این ماده همچنین از ارواح معدنی ، نفت سفید ، ارواح سفید یا نفتا استفاده نمی کند.

لئون تأکید کرد که Reinol نه تنها در تمیز کردن دست عالی است ، بلکه استفاده از آن نیز ارزان است. کافیست یک قاشق چای خوری سطح پر از Reinol را به دستان خود بمالید ، چند قطره آب به آن اضافه کنید ، کف آن را بگیرید و کاملاً بشویید. وان یک لیتری باید 300 جفت دست را بشویید. Reinol اخیراً یک تلگراف معرفی کرده است که مقدار دقیق Reinol مورد نیاز برای تمیز کردن دست را به شما می دهد.

هم اکنون مصرف کنندگان می توانند پاک کننده دست Reinol را از سایت Amazon.com و Walmart.com خریداری کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>