صابون ظرفشویی Palmolive Relaunches در بطری های ساخته شده با 100٪ پلاستیک PCR

Palmolive صابون ظرفشویی Palmolive Ultra خود را دوباره راه اندازی کرده است ، اکنون در بطری های ساخته شده با 100٪ پلاستیک بازیافت شده پس از مصرف (PCR) است. تخمین زده می شود که این اقدام باعث هدایت بیش از 5200 تن پلاستیک در سال از محل دفن زباله در ایالات متحده و کانادا شود.

این تلاش برای کمک به از بین بردن زباله های پلاستیکی ، تنها یک گام به جلو برای Palmolive در تعهد مداوم خود در ارائه راه حل های مراقبت در منزل است که هم از نظر چربی سخت و هم ملایم در کره زمین وجود دارد. همراه با بطری 100٪ PCR ، صابون ظرفشویی Palmolive Ultra با 100٪ مواد پاک کننده قابل تجزیه زیست تجزیه می شود و در عین حال عملکرد قدرت برش چربی خود را حفظ می کند.

Palmolive با مسئولیت پذیری در تاسیسات Colgate-Palmolive در کمبریج ، اوهایو ساخته شده است که از Green Business Certification Inc. (GBCI) به گواهینامه زباله واقعی صفر دست یافته است. بطری های جدید PCR Palmolive Ultra دارای برچسب هایی هستند که استفاده از پلاستیک بازیافتی ، 100٪ شفافیت مواد اولیه و آرم How2Recycle را نشان می دهد ، که به طور واضح دستورالعمل های بازیافت را بیان می کند ، بنابراین خریداران می توانند بطری های خانه را به درستی بازیافت کنند و به تحریک اقتصاد چرخشی کمک کنند.

“در Colgate-Palmolive ما می توانیم و آینده ای سالم و پایدار برای همه ایجاد خواهیم کرد.
ما افتخار می کنیم که Palmolive به بزرگترین مارک صابون ظرف تبدیل شده است که به بطری های ساخته شده با 100٪ پلاستیک بازیافتی نقل مکان می کند. ” “این یک نقطه عطف در سفر مداوم ما برای کمک به میلیون ها خانوار است که عادت های سالم و پایدارتری را در برنامه روزمره خود انطباق می دهند ، که در نهایت منجر به تأثیر جهانی و بزرگتر می شود.”

این انتقال به تعهد Colgate-Palmolive برای طراحی و ارائه صفر راه حل زباله های پلاستیکی برای همه محصولات ، از جمله حذف یک سوم پلاستیک های جدید آن تا سال 2025 کمک خواهد کرد. این تعهد همچنین کمک کرد تا زمینه شناخت صنعت از فهرست شرکت های نوآور 2021 شرکت فست فراهم شود. و همچنین Fortune’s 2020 Change the World List.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>